Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik "védőférfi" is, vagy...

Létezik "védőférfi" is, vagy csak védőnő van?

Figyelt kérdés

#védőnő #védőférfi
2013. márc. 5. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
:)
2013. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor igen???:D
2013. márc. 5. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:
igen.nálunk van
2013. márc. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,elképzelhető.Abból kiindulva,hogy a lányom ovijában,van ovóbácsi.
2013. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az ő diplomájába az kerül hogy védőfi.
2013. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Védőnőm mondta,hogy velük tanult egy pasi és kevés ideig "praktizált" is de nem sokáig! Váltott szakmát! Mert az anyukák nem nagyon tudtak vele azonosulni!
2013. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
100%

Ez aranyos :D

Én még nem találkoztam ilyennel, de létezhet simán. Mondjuk tényleg kicsit fura lenne, nem is tudom miért. Mármint amikor már megvan a baba, nekem nem lenne annyira furcsa, hogy ahhoz tanácsot ad, hogy mit csináljak vele meg ilyesmik, de terhességgel kapcsolatban már igen. Érdekes, mert azt a nők többsége minden további nélkül elfogadja, hogy sok nőgyógyász férfi.

Viszont azt meg már tényleg extrém furcsának találnám, ha szoptatási tanácsot kérnék egy "védőférfitől".

2013. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első olvasásra azt mondom, nem szívesen beszélnék meg olyan intim dolgokat egy (idegen) férfival, mint a védőnővel. Nagyon jó tippeket adott a védőnőm, sokat saját tapasztalatból is. Gyermekágyi vérzéssel, szoptatással kapcsolatban lehet, hogy zavarban lennék egy férfi előtt. Bár az is igaz, hogy a nőgyógyász előtt is ki kell tárulkozni, azt is megszokja az ember. De egy nő, aki szerintem mégis más. Jobb fesztelenül megbeszélni az ilyet egy nővel/anyatárssal.
2013. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valamelyik weboldalon a múlkor egy férfi szoptatási tanácsadót láttam. Azt hittem rosszul látok. A védőférfit még jobban el tudnám képzelni. Egyébként a frissen végzett védőnőknek általában nincs még gyereke, tehát csak elméleti tudásuk van a terhességről és a gyereknevelésről is. Ilyen alapon egy védőférfi még előnyben is lehet, ha neki már van gyereke.
2013. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!