Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S. Nagy a baj valaki...

S. O. S. Nagy a baj valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
20-heti genetikai vizsgálaton voltam agykoponya egyik félteke nagyobb 6-mm helyett 12-mm Azt mondta az orvos,hogy ne sírjak mert nincs semmi baj de egy hónap múlva menjek vissza .Nagyon félek csak sírok itthon.Lányok valakinek volt már ilyen helyzet ???????????????????

2013. febr. 28. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondta a doki, hogy minden oké, akkor bizonyára úgy is van:)
2013. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj, inkább menj el más orvoshoz is, ha lehet, csináltass még egy genetikai UH-t, kérd ki a tanácsát, informálódj! A kislányomnak a terhességem alatt felritkulás volt az agyszövetben (ciszta?), én az Istenhegyi útra mentem. Ha teszel valamit, az kicsit megnyugtat. Az információhiány a legrosszabb ilyenkor.
2013. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek. Ha még egy hónapig csak sírsz meg idegeskedsz, azzal nem teszel jót a babának. Kérd ki másik orvos véleményét is! És fel a fejjel! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2013. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtatást és a gyors válaszokat.
2013. febr. 28. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérlek ne sírj! Menj el máshova, akár fizetősre is, én az Istenhegyit ajánlom. Hívd fel őket, mondd el, hogy mi volt, hamar adnak időpontot.
2013. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemtomhányadik vagyok, az az Istenhegyit mondta. Nem vagyok orvos, de van térlátásom, és szerintem ezt csak akkor lehet rendesen megmérni, ha a feje pont merőleges a vizsgálókészülék merőizéjére. Mert ha oldalra billen a fej, akor értelemszerűen torzul a dolog. Hátha emiatt nem is pontos a mérés. Keress magánorvost. Tudom, sokba kerül, de ott legalább rendesen válaszolnak a kérdésedre. Nem az amniocentézist javasolták? Mert arra 100.000 Ft-ot fizet a tb a kórháznak, így a kórháznak érdekben áll minél többet elvégezni. Legalábbis az én terhességem idejében, 5 éve, így volt. Majd írj, hogy mi van veletek.
2013. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De voltam ott is mert első baba és 39-éves vagyok.De minden tökéletes az orvos és a leletek szerint Ja egyébként szegedi vagyok .
2013. febr. 28. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod? Én is szegedi vagyok
2013. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szegedi, ki a dokid? Ha tudsz, menj el Kakuja doktorhoz, ő nagyon jó UH- os hírében áll, nézesd meg magad vele is szerintem. Pár mili nagyon sokat számít ilyenkor.
2013. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!