Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiskorotokban milyen meséken,...

Kiskorotokban milyen meséken, dalokon sírtatok?

Figyelt kérdés
Én a Bambin, meg a Kis kacsa fürdiken.
2013. febr. 22. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Oroszlánkirály és a Vuk.
2013. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bambi,Oroszlánkirály,az utóbbit nem tudom sírás nélkül végig nézni így 23 évesen sem,a Kis kacsa fürdiket meg átírtam kiskoromban,hogy Apjához készül Amerikába,mert apukám kint volt pár hónapot,kisfiamnak már így tanítottam :)
2013. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én az "A csitári hegyek alatt" c. népdalon.

Volt valami kis lovacskás rajzfilm, azon is.

Az Öreg néne őzikéjén.

2013. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a Paff a bűvös sárkány c. dalon, amit bakeliten pörgettem:D
2013. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a Szépség és a szörnyetegen
2013. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én az "Árvalányhaj" című mesén és a "Fehérlófia" című filmen.

Kicsit idősebb vagyok itt mint a többi válaszoló, 36 éves, nem tudom Nektek ezek mondanak-e valamit....

2013. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Volt 1x egy film, amiben egy kiscicát elvitt a víz, amint egy dobozban ült. Napokig sirattam, hogy meg fog halni a kiscica, anyuék nem tudtak mit kezdeni velem.

A Gazdit keresünk c. műsort is mindig megsirattam, és fél napig hisztiztem, hogy hozzuk haza őket.

Mesére, dalra nem emlékszem, hogy sírtam volna, esetleg akkor, ha nagyon tetszett valamelyik, és vége lett, az megviselt egy kicsit.

A Vizipók, csodapók-tól viszont féltem, attól az egytől sírásban törtem ki, de az az ijedtség miatt, nem a meghatódottságtól.

2013. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A kis gyufaáruslány, és a kis mukk története
2013. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban nem sírtam meséken. Mostanában viszont nagyon sok mesén tudok bőgni felnőtt fejjel: szilaj, oroszlánkirály, mackótestvér (csak amik elsőre eszembe jutottak)
2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
bambi, öreg néne őzikéje, cinege cipője
2013. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!