Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Váratlan, súlyos anyagi...

Váratlan, súlyos anyagi nehézségek esetén nem sírtatok még, hogy a gyermeketeknek nem vehetitek meg amit szeretnétek, próbáltátok leplezni az elkeseredettségeteket?

Figyelt kérdés
A férjem zsínórban most jár pórul a 3. munkahelyén,nem fizetik ki,átverik,tehetetlenül és elkeseredetten tapasztaljuk azt,hogy milyen világban élünk.
2012. szept. 25. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak ti vagytok így, hanem sokan mások is.

Ez csak egyre rosszabb lesz. Sok adó, kevesebb bevétel.


Sajnos ez van. Próbáljatok sufni munkát vállalni.

2012. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jó szakmája van a férjednek: irány külföld. Ebben az országban max éhenhalni lehet. Valamelyik nap olvastam, hogy olyanok az árak mint az USA-ban, miközben a kereset tizedannyi!!!!!!!
2012. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag mindent végigpróbált a férjem az elmúlt egy évben miután munkanélküli lett,itthon "maszekolt" ,de már alig van munka,mert az embereknek nincsen pénzük,dolgozott cégnél ahol úgy tudta be van jelentve,majd a végén nem akpott fizetést,minidg ígérik,hogy majd hozzák a fizetését...

Németországba ment ki magyar alvállalkozókkal ,átverések voltak ,nem akartam elhinni,hogy létezik ilyen ember aki erre specializálódott ,de pofátlan módon kicsalják az embereket,a szerződés valamiért csúszik,majd a végén egy fillér nélkül,megalázva hazaküldik őket,és eltűnnek,mint utólag kiderül nem is létezik olyan cég és nem ismert olyan személy.


Most kezdett német munkáltatónál Németországban,aki bejelentette,remélem itt már nem lesz gond végre!

2012. szept. 25. 14:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan el vagyok már keseredve és teljesen kilátástalannak látom a jövőnket,az egyetlen biztos keresetünk az én közalkalmazotti fizetésem.
2012. szept. 25. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már vélhetően jó helyen van a férjed és hamarosan minden helyrejön nálatok, bízz benne!
2012. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,kedves vagy !
2012. szept. 26. 13:21
 7/7 anonim válasza:
Ha véletlenül nem jönne be a munka németországban, próbálja meg osztrákot, de ne magyar fönökkel!Nekem élnek család tagjaim mind a két országban és az osztákoknál nincs átbaszás szerződés azonnal kézbe adják és a fizetéssel sincs gond!Itt nem az USA-ról kell beszélni én egy éve dél-franciaországban élek. Nap, mint nap beszélek a családommal magyarországon és el vannak szörnyedve! Nem fogok hazudni itt a havi kereset minimum 1500 euró ne ez az otthoninak 5-6szorosa! itt olcsóbb a benzin a gázolaj! A mindennapi dolgok élelmiszerek!olcsóbb a cukor,só,liszt.étolaj...sorolhatnám több mint egy oldalt tudnék írni róla!Írhatnék összehasonlító példákat is de nem szeretnék keseríteni senkit!Aki csak teheti és úgy tudja alakítani az életét minél hamarabb lépjen le magyarországról, mert teljesen csődbe viszi az embereket!
2012. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!