Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti sírtatok anyák napján?

Ti sírtatok anyák napján?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy egy unalomig csépelt vers, mégis meghat amikor a te gyönyörű kisgyermeked mondja el neked anyák napján?
2012. máj. 29. 11:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a sírás túlzás, inkább csak könnyezés :D
2012. máj. 29. 11:47
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam. Majd szétvetett a büszkeség, és inkább vigyorogtam :)
2012. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírtam :) A fiam (3,5) azzal állt elő az ünnepség előtt, hogy -Te ne sírj anya, leszek a barátod :) (igyekeztem erre gondolni)
2012. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem sírtam! nem tudok sírni plénum előtt. de összeszorult a torkom azért. nem tudom, én nem érzem valami emberfeletti dolognak azt, amit nap mint nap teszek a gyerekért, pedig lehet, hogy mégis van benne valami tiszteletre méltó, ha jobban belegondolok. ha az én szemszögemből nézem a saját Anyukámat, akkor persze csodálatra méltónak találom, amit értünk tesz még ma is. fura dolog ez.
2012. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek csak azok sírnak, akik alacsony érzelmi intelligenciával rendelkeznek?
2012. máj. 29. 12:12
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

akkor szerintetek csak azok sírnak, akik alacsony érzelmi intelligenciával rendelkeznek?"


Hát azért ezt nem jelenteném ki olyan biztosan :)

Más egy kiscsoportos oviscsoport édes, bakizós, műsora, mint egy nagy, mondjuk negyedik osztályos iskolás osztályé.


Legalábbis amikor a lányom 4.-es volt abban az évben szem nem maradt szárazon olyan műsort adtak... idén a kiscsoportos fiamnál még elég mulatságos elemekkel volt tarkítva az egész előadás, hogy inkább mosolyogtunk, mint sírtunk :)

(3.)

2012. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet egyikünk se írt!

Nem vagyunk egyformák, egyik sír, másik nem sír, nincs ebben semmi!

2012. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az alacsony érzelmi intelligenciát főleg magamra értettem :)
2012. máj. 29. 12:22
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


akkor szerintetek csak azok sírnak, akik alacsony érzelmi intelligenciával rendelkeznek?"


Jesszus, dehogy! :)))))

Én azért nem sírtam, mert állati izgatott voltam, és ideges és nagyon büszke. Én nem vagyok ilyen meghatódós :)

2012. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sókristály ***** válasza:
100%

Én bizony sírtam, amikor kisebbek voltak a gyerekeim. Közben meg cikinek éreztem, a fene tudja miért. Talán az volt a bajom, hogy ezek az unalomig ismételt versikék kezdenek hiteltelenné válni, és egy idő után már úgy éreztem, hogy könnycsatornáimra igyekeznek hatni a lelkem helyett.

Néhány éve a gyerekek fellázadtak a szokásos anyáknapi műsor ellen, és az iskola felső tagozatában már önmaguk készítik a műsort. Ebben is vannak versek, idézetek, de sok saját gondolatuk is megjelenik. Mindenki a saját édesanyjának választja ki a hozzá illő mondanivalót. Játékot is szoktak szervezni. Pl. beállnak egy paraván mögé, kidugják a kezüket, és fel kell ismerni a saját gyerekedet. Vagy írnak magukról és az anyukáról egy-egy mondatot, az ofő felolvassa, és rá kell jönnöd, melyik a te gyereked. Idén ez utóbbi volt, néhány saját gondolat, és egy jelenet, amiben bemutatták, hogyan nevelik a szülők a csemetéiket, és hogy a sokszor félrenevelés különböző gyerektípusoknál milyen eredményre vezet. ezt is Ők maguk hozták össze. Fantasztikus volt.

A két legkisebbem 3 és 1 évesek. Szóval ha a nagyok elballagnak, újra maradnak a hagyományos Anyák napják, és én újra sírni fogok :-)

2012. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!