Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti sírtatok anyák napján?

Ti sírtatok anyák napján?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy egy unalomig csépelt vers, mégis meghat amikor a te gyönyörű kisgyermeked mondja el neked anyák napján?
2012. máj. 29. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Könnyeztem.
2012. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sírtam, először a nevetéstől, annyira édes volt a kincsem, ahogy próbált jó lenni, odafigyelni, de közben ezer más dolog érdekelte, ment ide-oda, mondta a verset, de nem állt be a többikehez, édes volt:)

Aztán jöttek a nagymamás versek, akkor nagyon elszorult atorkom, mert édesanyám nem érhette meg, h lássa az unokáját szerepelni.

Nem vagyok egy sírós fajta, rám azt mondják, h nagyon magas érzelmi intelligenciám van, nagyon empatikus vagyok,

mégsem sírok idegenek előtt, még temetésen sem. magánügyem, senkire sem tartozik. De ez csak az én hülyeségem:)

2012. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

nekem nem mond még verset(se), csak pár szót, 21 hós, de mikor apja segítségével átadta a virágot, és azt mondta vigyorogva, hogy "Anyac bóóóldog..." én zokogtam..:-DDD

nem tudom mi lesz a bölcsiben, oviban, majd bedobok előtt vmi nyugatatót, vagy nem tudom tényleg...:-))

Én könnyen sírós vagyok amúgy is, ettől meg tök kifeküdtem...

2012. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
zokogtam :-) (4,5 ovis fiú)
2012. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én könnyeztem, könnyen meghatódok..A saját polgári esküvőmön is elsírtam magamat..Ez van, ilyen vagyok.

Inkább, mint érzéketlen legyek..

2012. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is sírtam mikor apuval elmentek sétálni majd együtt megköszöntöttek a kis kókadt mezei pipacsos-csokrukkal

:-) ,nagyon édesek voltak.

2012. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap volt az oviban egy ilyen kis ünnepség, össze volt vonva az anyák napja, a gyerek nap meg a ballagó. Minden kis lurkó mondott egy verset a szüleinek. Az én kislányom egy anyák napi köszöntőt mondott nekem, ami egyrészt nagyon meghatott, másrészt furcsa volt, mivel az apja vagyok. Az ünnepség után kérdeztem is tőle, hogy az ovónéni választotta neki ezt a verses köszöntőt? Mondta, hogy nem, ő választotta. Erre azt feleltem neki, hogy választhatott volna valami mást is, hisz az anyja nem én vagyok, így a többi szülő furcsán nézett ránk, de hát nem érdekelt, nekem amúgy nagyon tetszett és apa létemre elérzékenyültem 3 éves kislányomon :)

22F

2012. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

akkor örülök hogy nem csak én vagyok ilyen elpityeredős:)

köszönöm kedves válaszaitokat:)

2012. jún. 3. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!