Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Él valaki úgy, hogy 4-en...

Él valaki úgy, hogy 4-en alszanak egy szobában? Újszülött, a szülők és a kistesó.

Figyelt kérdés
Szerintem ez tönkreteszi mind a szülők, mind a gyerekek életét.
2013. febr. 18. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen tönkreteszi. De miért kérdezed?
2013. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
arra lennék kíváncsi hogyan élnek
2013. febr. 18. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, itt nem szívesen írnám le, de priviben ha gondolod írj és beszélhetünk.
2013. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hamarosan jön a kistesó, a 4 éves gyermekünk köztünk alszik.

Hatalmas ágyunk van, 3,2x2 m, kényelmesen elférünk 3-an!

A pici kiságyban a mi szobákban lesz.

A nagy úgy alszik mint a bunda, porszívózásra, semmire sem ébred meg, férjem is ilyen.

Minket nem zavar ha mindd együtt vagyunk, leszünk.

Szerintem nem igaz , nem ment tönkre az életünk, sőt, mindenki írígyli s házasságunk, a kapcsolatunk egymással , a gyerekkel!

2013. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért tenné tönkre az életünket?

Igaz nekünk csak a Nagylányunk 4,5 éves alszik köztünk, a Kisfiam 2,5 éves hamarabb költözött külön szobába, de soha nem gondolnám az hogy Lívia tönkreteszi az életünket emiatt!

Ez hülyeség! Mi nekünk is van egy szép nagy ágyunk, ha akarná a Dani is ott aludhatna, de mindig szól egy idő után, hogy vigyük át a szobájába.


Üdv egy két gyermekes Anyuka.

2013. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem teszi tönkre. A szülőknek nyilván jobban kell alkalmazkodni, de hát a szülőknek sokszor kell. :) Gondolok arra, hogy én pl ha fiam este elaludt, jó vastag takarót teszek a kiságy szélére, hogy ne zavarja a tv villogása. És teljesen lehalkítom a tv-t. Olyan is volt, hogy ment a páraelszívó (ami azért zúg, ugye) és egyáltalán nem hallottam a tv-t, de de nem érdekelt, az volt a lényeg, hogy a fiam nyugodtan aludjon. Úton van a második gyerekünk, valószínűleg nagyobb lakásba költözünk, ahol külön szobájuk lesz. De ha mégis úgy alakulna az élet, hogy négyen kellene egy szobában élnünk, az sem lenne baj. Szülők kapcsolatát meg abszolút nem teszi tönkre, miért tenné? Beszélgetni akkor is lehet ha van külön szobájuk, ha nincs és szexelni is. Nyilván nem akkor ugrunk egymásnak, amikor a gyerek nagyban kukorékol, de hát attól még, hogy nincs külön szobája, nekünk ugyanúgy van szexuális életünk.
2013. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 18. 12:14
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, igen, én arra gondoltam, hogy egyszobás házban ezt hogy lehet megoldani? Nemcsak az alvás hanem minden egy szobában zajlik.
2013. febr. 18. 12:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, mire gondolsz konkrétan, mit hogy lehet megoldani?

Egyébként eredetileg én se így terveztem az életem, így alakult, de nem érzem úgy, hogy ez bárkinek is probléma lenne.Engem egyedül az zavar, hogy párom eléggé "süket" és nem szeretem, ha a fiunk alszik és (szerintem) hangosan hallgatja a tv-t. Mondjuk ez azért is zavar, mert engem nem zavarnak a zajok alvás közben, de a tv az igen.

2013. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A gyerekek mivel nem egy korúak , meg az esti felkelés és sírás, aztán ha a kicsi alszik, akkor biztos a nagy majd pont zajolni fog stb.

Mi is lehet így fogunk élni és ettől nagyon tartok, hogy nagy feszültség lesz a férjemen és rajtam emiatt.

2013. febr. 18. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!