Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a Jázmin névről?

Mi a vélemény a Jázmin névről?

Figyelt kérdés

már kislány koromban eldöntöttem, ha nekem egyszer lányom lesz, Lilinek fogják hívni. ezzel nem is volt baj, páromnak is tetszik, engem kiskoromban így becéztek, nagyon szeretem ezt a nevet. Viszont most nem tudom kiverni a Jázmin nevet a fejemből. Senkit sem ismerek akit így hívnak. Mennyire gyakori név ez (az, hogy én nem ismerek ilyet az Isten háta mögött, nem jelent semmit)?

Szerintetek szép név? Kötőjeles vezetékneve lesz 2szótag-3szótag (.o.á..-.ó.a.y) vezetéknévvel, passzolna?


(nem várok még babát, csak nem tudom kiverni a fejemből)


2013. febr. 14. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de felénk is nagyon gyakori, ezért se adtam a kislányomnak.
2013. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
2 ismerősömnek is így hívják a kislányát, egyik sem c. De én nem adnám mert a gyakorisága mostanában eléggé kimagasló, lehet hogy nálatok nem, de országszerte az ő korosztályából igen.
2013. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Jázmin volt a választott nevünk,ha lány lett volna nem érdekelt,hogy felkapott lett,nagyon tetszett,de aztán Zalánunk lett,na majd a következő :)
2013. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!