Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen körülményekre vállaltat...

Milyen körülményekre vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Hova,hány évesen,házasságba vagy nem? Mennyi havi bevételre? Spórolt pénzetek volt?
2013. jan. 31. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Saját lakásba, én 30 éves voltam, a férjem 27. Viszonylag jól kerestünk mindketten és 1 év alatt tettünk félre a baba érkezésére pénzt.
2013. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Alberletbe, en 27, parom 33 eves volt, nem vagyunk hazasok, mindkettonknek volt munkaja, volt sporolt penzunk, tudtuk, hogy anyagilag nem lesz gondunk. Most 30 leszek jovore, tervezzuk a kistesot. Van mindkettonknek munkaja, iden hazat akarunk venni, de hitelre, csak egy reszet tudnank kifizetni (kulfoldon lakunk itt tripla olyan dragak a hazak), de siman tudnank fizetni a torleszto reszletet (ugyannnyi lesz kabe, mint az albi), most meg jobban allunk, mert van szerzodesem (elsonel nem volt), vissza tudok menni dolgozni ugyanoda (elsonel nem tudtam),nem kockaztatunk, anyagi biztonsagba szulok csak, nem azt szamolgatom, mennyi segelyt kaphatok, meg nem azt szamolgatom, hogy melyik etkezesemet csokkentsem a felere, hogy beferjen meg egy gyerek, vagy ilyesmi. Csak teljes anyagi biztonsagba vallalok gyereket. Hazasok nem vagyunk, de 8 eve egyutt vagyunk, praktikussagi okokbol egyebkent lehet, hogy iden osszehazasodunk. Papir nelkul is egyutt maradunk, mert szeretjuk egymast.
2013. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi most tervezzük a babát. Házasságban, 28 évesen mindketten. Saját lakásba, hitel nincs. Spórolt pénzünk is van, elég sok, és mindkettőnknek jó fizuja van. Szerencsések vagyunk nagyon. Sokat dolgoztunk, dolgozunk. De szerencsénkre meg is érte, ami manapság sajnos nem mindenkire igaz, hiába is dolgozik sokat. Tudjuk, hogy mázlink van, meg is becsüljük.
2013. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Saját lakás, házasság, 33-29 évesen. Volt félretett pénzünk, a nettó bevételünk olyan 500e körül volt havonta. Aznap, mikor először hallottam dobogni a Kicsi szívét, a férjemnek megszűnt a munkahelye, így ő munkanélkülit kapott. Nem sokkal ezután veszélyeztetett terhes lettem, táppénzre kerültem.


Ember tervez :)

2013. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
saját, hitelmentes ház, a terhesség miatt mára már csak egy minimálbér közeli fizetés,de kevés kiadás. 24 évesek vagyunk, decemberben házasodtunk, csak fundamentánk van, mint megtakarítás.
2013. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 24 voltam és örökölt lakásban laktam egyedül, párom 26 és a szüleivel lakott másik városban. Amikor terhes lettem 1 hónapja dolgoztam, párom főiskola mellett minimálbérért dolgozott. Szóval picit sem voltak ideálisak a körülmények. Én 6 hetes terhesen bekerültem a kórházba vészes hányás miatt szóval a munkahelyemről ki is rúgtak mert még próbaidős voltam. 11 hetes terhes voltam amikor párom otthagyta a munkáját és hozzám költözött, hogy vigyázni tudjon rám mert vezélyeztetett terhes voltam több probléma miatt is. Apukám vállalta, hogy amíg párom nem talál munkát addig fizeti a rezsinket (40.000Ft/hó). 3 hónap után talált 1 teljes idős állást több fizuért és egy hétvégi munkát is.

Azóta a kisfiúnk már 17 hónapos, még mindig az én lakásomban lakunk. Párom lediplomázott, most egy bankban dolgozik. Nyáron lesz az esküvőnk és utána nekikezdünk a kistesó projektnek. :)

2013. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!