Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 év alatti Anyukák, hogyan...

25 év alatti Anyukák, hogyan vállaltatok babát?

Figyelt kérdés

Dolgoztatok már,mennyi gyedet-tgyást kaptok?

Saját házban/albérletben éltek?

A párotok mivel foglalkozik?


2012. okt. 28. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok,1,5 éves a fiam,csak diákmunkáim voltak előtte,főiskolás vagyok,most már gyakorlaton vagyok.Gyest és családit kapok,plusz fizetést a gyakorlatért,jelenleg saját lakásban élünk,van kocsink is,párom tanul és dolgozik is,fiunk bölcsis.
2012. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

20 voltam,amikor az elsőt szültem. A párommal egy gyárban dolgoztunk,operátorként. Utána megunta a gyár nem fizetését a túlórákra,így ezután volt segédmunkás,majd összeszerelő a szakmájában (nyílászárókat gyártó cégnél)- az első 2 gyerkőcnél itt dolgozott. Majd a 3. gyerkőcnél (ekkor még 24 voltam)lett vállalkozó,miután megszületett,lett biztonsági őr,beépítő egy másik nyílászárókat forgalmazó cégnél.


Havi átlag 54-et kaptam akkoriban (6 éve),eljöttem táppénzre,az alig volt 30,majd a tgyás,gyed 40-42 ezer.

A Párom a megismerkedésünk előtt fél évvel vett egy kis paraszt házat,amit együtt kezdtünk bővítgetni,csinálgatni.


Üdv:26 éves,3 lányos,25hkm

2012. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

24 voltam az elsőnél. Mindketten régóta dolgoztunk már ekkor, max gyedet kaptam/kapok. Férjem tűzoltó.

Sajnos nem keresünk olyan jól, hogy legyen egy saját házunk. Egyelőre marad az albérlet :(

2012. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

24 évesen szültem a lányomat. Másfél éve voltunk házasok akkor. A párom autószerelőként dolgozott, így volt maszek melója is. Én is dolgoztam előtte majdnem 3 évet. Levelezőn csináltam a fősulit, így tudtam dolgozni. Saját házunk van, saját autó, szerencsére hitel nincs.

A GYED és a Tgyás nem volt sok sajnos, de szerencsére volt mihez nyúlni amíg nem dolgoztam.

2012. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

24 évesen (5 hónapja) szültem az első babánkat, előtte 1 év munkaviszonyom volt 82.000-t kapok családival együtt, ez még a tgyás. A gyed kicsit kevesebb lesz.

Párom nagyszüleinél élünk egyelőre. Párom csoportvezető egy raktárban.

2012. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22 voltam, mikor az elsőt szültem.

dolgoztam, 100 volt a tgyás, 91 a gyed.

Nincs saját házunk, apósommal élünk.

A férjem ausztriában kamion sofőr.

2012. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23 éves voltam amikor a fiam született.Sajnos előtte nem bejelentve alkalmaztak ,így csak gyes és csp kapok.Saját házban lakunk ami félig örökség, félig apósom segítségéből valósult meg. Most bővíthetjük szépítgetjük szép lassan spórolgatunk!A férjem végzettsége kertész vannak saját maszek kertjei amit hétvégén csinál,azon kívül mindenes egy építőipari cégnél hol sofőr hol ,festő,hol ablakokat raknak be stb.Igazi ezermester szerencsére!18 hónapos a fiunk.
2012. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem, előtte már két éve dolgoztam (vendéglátás). Már nem emlékszem, mennyi gyed-et kaptam, de talán 45 ezer körül (teszem hozzá, ez akkor még nem is volt olyan rossz, ma nem tudom, mit csinálnék ennyi pénzből). Albérletben éltünk (élünk most is), a fiam apjával nem maradtunk együtt, szóval nem releváns, hogy ő mivel foglalkozik. Azóta eltelt öt év, most fogok diplomázni, és utána pár év múlva szeretnék megint babázni :)
2012. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a lányomról irnék,aki 18 éves , és most várja a babáját. A párja teniszedző, a lányom pedig műkörmözik.(Nemrég a suli mellett is csinálta)

A fiatalok most nálunk laknak, de szerencsére nemsokára el fognak költözni a közös kis lakásukba hárman.

A baba nem volt tervezve, de szerencsére már régóta gyűjtögetnek , meg az is a szerencséjük hogy tudjuk őket segíteni a másik családdal együtt.

Örültem volna, ha annó nekem akár csak szóban segítettek volna.. hm

2012. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!