Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikres anyukák vállaltatok/váll...

Ikres anyukák vállaltatok/vállalnátok 3. babát?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki vállalt 3. babát milyen tapasztalatai vannak, mekkora korkülömbséggel született a pici, hogy oldottátok meg a mindennapokat. Akik nem vállaltak miért nem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 24. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyenlőre csak két pici lányom van akik 20hónaposak. Ha anyagilag megengedhetnénk magunknak akkor én már most bevállalnék egy 3. babát, de sajnos nem tehetjük.

Én mindenképp úgy gondolom, hogy ha az ikrek az elsők akkor legalább 3-4éves korukig várnék az újabbal. Könnyebb lenne velük elfogadtatni illetve a mindennapok is könyebbek lennének. Akkor ők már ovisok, anyuka pedig tudna a picivel is foglalkozni. A sétával sem lenne gond, mert a két nagy már sétálhatna a babakocsi mellett.

Neked is ikreid vannak? Mennyi idősek?

2010. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az enyémék 16 hónaposak, vegyespáros:) felmerült bennünk a 3. baba gondolata, de nagyon bizonytlanok vagyunk mindketten. Úgy gondoljuk, hogy a 2-3 év lenne az ideális korkülönbség, mert azért előbb-utóbb dolgozni is vissza kéne menni. Igazából attól tartok, hogy fogom-e bírni egyedül, hiszen a férjem rendeteget dolgozik:(
2010. nov. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!