Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban vállalnát...

Hány éves korotokban vállalnátok/ vállaltatok babát? Dolgoztatok-e vagy még egyetemre jártatok?

Figyelt kérdés
Lakásotok volt? Kocsi?Köszi a válaszokat!-ja én 25 vok, és tervezzük a babát, én már dolgozok, és esküvő is volt.
2009. máj. 24. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen vállaltam be. Persze már dolgoztam, és mellette vállalkozásom is volt (van).

Ház volt, autó volt, hitel mindkettőn volt :-((

már csak a házon van:-)))

Igazatok van, babát hamarébb be kell vállalni, így utólag legalábbis én aszondom, mert nagyon nehéz volt a munkahelyemről kiállni,meg úgy látom, ha visszamegyek így is-úgy is szinte alulról kezdek a ranglétrán, meg szokatlan is ennyi munkában töltött év után itthon lenni.

2009. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
26 voltam, és egyedül vállaltam.Volt lakásom, kocsim, munkahelyem. Van lakásom,kocsim,gyönyörű gyerekem, és adósságom, és munkahelyem is.Kár,hogy nincs testvére.
2009. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért gondolod hogy mindenki egyetemre járt??????????????????

Aki nem járt oda sz már nem is ember?

pfffffffffffffff

2009. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azokra gondoltam akik tanultak, és elvégeztek vmi-t!(a harmadik válaszolónak)
2009. máj. 24. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a főiskola 3. évében jártam, amikor megtudtuk a párommal, h babánk lesz. Előtte töltöttem a 20-at, augusztusban leszek 21, jövő hónapban születik meg a kislányunk. Igaz, csak a suli utánra terveztük, de így alakult, és nagyon-nagyon várjuk már :) Még nincs saját lakásunk, autónk, egy 1,5 szobás albérletben élünk jelenleg, de úgy néz ki, h miután megszületik a picink, lakást veszünk, ha minden jól megy. Esküvő még nem volt, tavaly májusban jegyeztük el egymást, azóta élünk együtt, idén májusra terveztük az esküvőt, de így csak augusztusban lesz. Ja, én 21 leszek, párom 26 múlt.
2009. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok,most jön az első baba.Lakás van nyakig hitellel,munkahely is,ahová elvileg visszavárnak.De lehet,hogy hamarabb vállalnám,ha újrakezdhetném.
2009. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 voltam, amikor vállaltam a babát. Előtte két évvel diplomáztam, de már egyetem alatt dolgoztam négy évet. Államvizsga után egyből külföldre költöztünk, szinte egyből kaptam munkát, dolgoztam másfél évet és akkor szültem.

Esküvő akkor volt, amikor már terhes voltam. Előtte akartuk, de soha sem tudtunk annyi szabit kivenni, hogy haza tudjunk utazni megszervezni, terhesen viszont ki tudtam venni pár héttel hamarabb a szülési szabimat, így én hazamentem három hétre, szervezgettem, a párom pedig egy hétre kapott szabit, így ő már szó szerint csak az esküvőre ért haza és az utána való pihenésre.

Hitelünk nincs, igaz, hogy házunk sincs. Magyarországon nem akarunk még venni, mert fogalmunk sincs, hogy hazamegyünk-e pár éven belül, vagy sem, itt meg azért nem veszünk, mert van szerencsénk (vagy szerencsétlenségünk) a világ egyik legnépesebb városában élni, ahol ha mi lakást vennénk, akkor még a dédunokánk is azt fizetné.

Autónk van, egy itt, egy ott. Tehát egyel több, mint kellene.


De miért kérdezed?

2009. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a főiskolát elvégeztem,közben férjhez mentem(22évesen). Elkezdtünk építkezni(ami most is folyik), elhelyezkedtem,dolgozotam és sikerült összehozni a babát is. (23évesen).

Lakás: folyamatban(költözés kb.jövőre).

Kocsi:hitelre.

Röviden ennyi. :)

Sok sikert kívánok Nektek a továbbiakhoz és mielőbbi babát kívánok!

37hetes

2009. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, decemberben szülök, 4 éve dolgozok folyamatosan. Júniusban államvizsgázok (levelezőre járok). Lakás van, 2 kocsi van. Esküvő tavaly volt.
2009. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 voltam, a levelezős diplomám folyamatban, páromhoz költöztem áprilisban az ország másik végére. Szeptemberben terhes lettem, januárban esküvő, most 1 éves a lányunk.

Párom felújítandó lakásában élünk, tervezzük a második baba után, ha már dolgozok saját ház építését, kocsink van.

2009. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!