Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban vállalnát...

Hány éves korotokban vállalnátok/ vállaltatok babát? Dolgoztatok-e vagy még egyetemre jártatok?

Figyelt kérdés
Lakásotok volt? Kocsi?Köszi a válaszokat!-ja én 25 vok, és tervezzük a babát, én már dolgozok, és esküvő is volt.
2009. máj. 24. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
31 evesen,most 7hos a babam.Alberletben lakunk es egy csaladi haz a cel.Kocsi 2.Hitel hala a jo istenek nincs(de volt).12 eve dolgozok,es visszavarnak.Kiveve ha nem gurulok be,es nem hagyom itt ezt a ... orszagot,a parom kulfoldon dolgozik.Szeretne(n)k meg babat,csak nagyon meggondolando.
2009. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
31 eves vagyok, most tervezzuk az elso babankat. Sajat csaladi hazunk van, 2 kocsink, nincs hitelunk. Mindketten egyetemet vegeztunk, mernokkent dolgozunk, en 3 eve, ferjem 10 eve. Eskuvo 2 eve volt es 7 eve vagyunk egyutt. Sok boldogsagot nektek.
2009. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen szültem, előtte már másfél éve dolgoztam. Viszont lakás, kocsi nem volt. A lakás már alakulóban van, kocsi nem hiányzik, vezetni sem tudok, szóval ez nem aktuális. Majd talán ha tesó lesz, akkor elgondolkozom rajta, hogy meg kéne tanulni vezetni. Most ősszel két éves lesz a fiam, én most megyek egyetemre, nekem így jobban jött ki a lépés és egyszerűbb így nekem. 18 éves koromra lett szakmám, ami szerintem nem rossz dolog, a pici mellett leérettségizek (most van folyamatban, szóbeli még vissza van), én úgy vettem észre, hogy sokkal jobban tanulok, mióta be kell osztanom az időmet. Nekem így volt a legjobb.
2009. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

30 voltam

előtte 7 évig dolgoztam, azelőtt egyetemre jártam

van lakás, kocsi hitelre

esküvő is volt a szülés előtt 1 évvel

2009. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

28 vagyok, most várom az első babát, dolgozok és egyetemre járok. Esküvő hat éve, házon, kocsin hitel.

A munkahelyemet szeretem, akár már szülés után 3 hónappal visszavárnának, de nem akarok menni, mert nem akarom, hogy a gyerekemet a nagyszülők vagy bejárós néni nevelje. Sőt, ha összejön, a többi babát is kis korkülönbséggel a lehető leghamarabb szeretném

2009. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!