Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány év után vállaltatok...

Hány év után vállaltatok gyermeket?

Figyelt kérdés

Hány évesen költöztetek össze,hány évesen házasodtatok és mikor vállaltatok babát?

Saját lakásotok volt már ekkor?

Visszatekintve is így csinálnád?


2013. jan. 2. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
28,5 voltam, mikor megismerkedtünk és összeköltöztünk albérletbe. 29 voltam, mikor összeházasodtunk, harminc, mikor szültem, nem saját lakásba, hanem albérletbe. Semmit nem bántam meg. Boldogok vagyunk. IMádom a férjem és a gyerekemet. Ő 2,5 évvel idősebb tőlem. Mindent így csinálnék, csak talán még előbb...:)
2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

20 évesen jöttünk össze.

3 év után költöztünk össze.

2 évre rá,25 évesen házasság.

27 éves vagyok,36 hetes kismama,és saját lakásba várjuk a pici lányt.

2013. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

20 évesen költöztünk össze, 25 évesen házasodtunk, 26 évesen szerettünk volna babát, 32 évesek voltunk (vagyunk), amikor megszületett. Van saját lakásunk.

Semmit nem bántam meg. Talán annyit csinálnék másképp, hogy hamarabb mennék a Kaáli Intézetbe és nem tökölnék éveket sima nőgyógyászokkal.

2013. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

25 éves koromban jöttünk össze (ő 30 volt), fél év múlva összeköltöztünk, a 2. évfordulónkon már terhes voltam. Nem házasodtunk össze, nem is akarunk. Nincs saját lakásunk se még.

Most is így csinálnám.

2013. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

21 éves voltam, mikor összejöttünk, majdnem 24 éves az esküvőn. Férjem 5 évvel idősebb.

Az első babánk 10 év házasság után született. Mi akartuk így. Volt lakásunk, autónk, utaztunk rengeteget. És igen, így csinálnám most is :)

2013. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Én 23, párom 28 éves volt, amikor összejöttünk. Rá kb. 1 évre költöztünk össze, 33 évesen szültem és nem vagyunk összeházasodva.

Saját házban élünk.


35N

2013. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

4 hónapja voltunk együtt. Igen, terveztük!

6 éves barátság volt a miénk.

Albérletben laktunk kezdetben. Összeházasodtunk, amikor 9 hónapos volt a lányunk.

Nem rég vettünk saját lakást és tervezzük a következőt. Igazából, bármikor jöhetne.

Semmit sem változtatnék meg. Amikor elsőnek találkoztunk, akkor is szemeztünk már egymással, de csak 6 év után hozott minket össze a sors szorosabban.

Ennek így kellett lennie. :))


Ja, és van egy drága tacskónk is :)

2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
A férjem 26 én 24 voltam, amikor összejöttünk.
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
1 hét ismeretség után költöztünk össze (mindkettónknek volt saját lakása, én 24 voltam, Ő 35), 5 hete ismertük egymást, amikor terhes lettem, pont a fél éves évfordulónkon volt az esküvőnk, most volt a 6 éves évfordulónk és a 6. babánkat várjuk.
2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
25 éves voltam (párom majdnem 31), mikor összejöttünk. Elejétől kezdve együtt éltünk saját lakásban. Másfél éve voltunk együtt, mikor terhes lettem. 27 éves koromban született a kislányunk, 29 évesen fog a kisfiunk (2-3 héttel a 30. szülinapom előtt). Nem vagyunk házasok, de bármikor belevágnék újra, nem bántam meg, hogy hamar vállaltunk gyereket!
2013. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!