Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiken az 1. baba után 5-6...

Akiken az 1. baba után 5-6 kiló + maradt, és újra állapotos lett, mennyit szedett föl?

Figyelt kérdés

Annyit mint az 1.nél,vagy már tudatosan figyelt rá...vagy kevesebbet?

Viszonylag kicsi korkülönbségnél érdekel(akik olyan 8-9-11-12hónapos baba mellett estek teherbe)

előre is köszi


2009. aug. 28. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! nálunk kicsi a korkülönbség a két baba között,nem egészen 11 hónap..fiamnál(első) 54kg-val kezdtem és 75kg voltam szüléskor,de hamar visszamentem 60kg-ra,akkor derült ki h ujra terhes vagyok,kislányommal szüléskor 70kg voltam,most 9 hetes,és ujra 60kg vagyok. nem figyeltem tudatosan a kiloimra,de mivel kicsi volt a fiam,és sok a teendő,igy nem sok időm volt enni se,meg ugye sokat mozogtam.Terhességem figyelésére alig volt időm,szinte elrepült a 40 hét..
2009. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos egy halva születés után lettem 6 hónapra rá terhes. Első babánál 55kg-ról híztam 70-re. Így (mivel nem szoptattam+ szedtem vitaminokat készülve a babára)csak 62 kg-ra sikerült fogynom. Ennyivel lettem újra babás, s a következő babánál eléggé sokat híztam, 85 kg-mal szültem.

A szüléskor rögtön lement rólam 12 kg. Most 7 hónapos a pici és kb. 60 kg vagyok. Még van rajtam az előző súlyomhoz képest, de majdcsak lemegy .

Ez mind magától ment le nem diétáztam (szoptatok), s nem is tornáztam. Igaz valószínű ilyen alkat vagyok, mivel a nagyobb gyerekeim után is mindig visszaállt a súlyom.

2009. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem 10hónapos a fiam,és van rajtam kb 5-6kió +

66al lettem terhes(állítólag,mert én akkortájt mértem magam és 64voltam)szülni 80al mentem és most 70vagyok.már nem szoptatok,alig eszem,mégsem megy le az a pár kiló...

és már nagyon vágynék egy tesóra.

2009. aug. 29. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 81kg al kezdtem a terhességet 96kg-al szültem a kisfiamat/sajnos császárral/akkor lement rólam 5kg majd szoptatás alatt már ütöttem a 100kg-t.Nem akart lemenni rólam semmi.Védőnőm tanácsára elmentem endokrinologushoz,aki megállapitotta a pajzsmirigyem alul müködik és azt mondta jó pár kilóért felelős.Én már akkor szoltam babát szeretnénk van e valami hátránya.Azt mondta ha beáll a pajzsmirigy müködése semmi.8hós volt a fiam mikor terhes maradtam a szoptatás is akkor maradt el.Most 31.hétben vagyok és eddig 2kg jött rám,igy most 97kg vagyok,azt nem irtam igy 95 el kezdtem a terhességet.Bizom benne második baba után lemegy egy csomó kiló.
2009. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!