Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki pár hónapos...

Van itt olyan, aki pár hónapos baba mellett lett állapotos?

Figyelt kérdés
Amikor már nagy a pocak,mennyi emelgetted a babád?Mennyire volt nehéz az első hónap?
2009. nov. 3. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam,mennyit emelgetted,nem mennyi
2009. nov. 3. 15:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 6 hónapos volt a kislányom, mikor újra terhes lettem. Elég nehéz időszak volt, mivel a terhesség elején sokat hánytam, rosszul voltam, fáradt. Nem pihenhettem, a picivel is foglalkoznom kellett. Nem tudott járni, emelgettem sokat. Később ugrált a hasamon, nem kímélt! Az ismerőseim rosszul voltak, amikor látták, hogy mit művel! De ennek ellenére teljesen egészséges kisfiam született, 4,15 kg-mal, pedig alig ettem, összesen 8 kg-ot híztam ezalatt a terhesség alatt.
2009. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi ha nem a kérdésre írok, hanem kérdezek tőled, de te babát vársz most, az első mennyi idős? :)
2009. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hós volt a fiam, mikor terhes lettem, naná, hogy emelgettem.

Most a harmadikat várom, de még mindig emelgetem őket, mások szörnyülködnek, de nem aggaszt különösebben. (a fiam 19, alányom 14 kiló:-) , ha sírnak, és jönnek, hogy emelj fel, hogyan lehetne nemet mondani? Annyit teszek, hogy amint tudok leülök velük


24 hetes km

2009. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!Igen, úgy néz ki,hogy jön a tesó.A lányom 7 hónapos múlt.Ő nagyon aktív baba,már járni tanul,sok energiát igényel,már rettegek,milyen lesz óriási pocakkal rohangálni utána.:D
2009. nov. 3. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár én lányom első szülinapján estem teherbe, most ő 17 hós ,én 23 hetes vagyok, de nem okoz gondot.

Igyekszem kerülni az emeléseket, de etetőszékbe, kádba, pelenkázóra fel kell emelni...

Nála is gond, hogy rugdossa a hasam ötlözés közben, nemt udom leszoktatni róla...

Ne félj, más is megoldotta már, igaz mindneki azt mondja, az első év kemény lesz...

2009. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!