Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik mosóporral/géllel és...

Melyik mosóporral/géllel és öblítővel vagytok igazán megelégedve?

Figyelt kérdés
Miben jobb a por és miben a gél?

2013. jan. 3. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez nagyon kényes kérdés, mert nagyon "vasas" a víz. A fehér ruhák, ha nem használok fehérítőt akkor 2-3 mosás után elszíneződnek...

Így a fehér mosáshoz Persil Gold-ot a színeshez Persol color gold-ot vagy Arielt használok. Amióta kaptam auszriából ilyen mosóport azóta onnan hozatom, mert valamiért az itthon kaphatóak meg sem közelítik a hatásukat. Öblítőnek Coccolino-t veszek, az új sötétkéket annak egyszerűen beleszerettem az illatába :)

Folyékony mosószerrel azokat mosom, amiket kézzel mosok.

Fehérítőnek pedig a dm-ben veszek denkmit textilfehérítőt, és azt kb minden 3. mosáshoz teszek.

Nekem így vált be. Szerencsére nem érzékeny a bőrünk, mert nem vagyok egy "ökoanyu" bár az elveikkel egyetértek, de valószínűleg béna vagyok hatásosan használni a bio dolgokat...

2013. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már csak a gélt használom, a port sosem szerettem igazán!


Mosógél:

Ariel [link]

Tomi

[link]


Öblítő: Coccolino-ból ezt a két fajtát szoktam használni. [link]

[link]


Most itthon a Tomi mosógél van és Coccolino pink öblítő!

2013. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
én folyékony mosószereket használok. Nekem bevált a Tomi Kristály a fehérekhez és a Tomi Color a színesekhez. Öblítőnél mindegy hogy Coccolino, Silan, vagy Lenor, a lényeg hogy fehér (sensitive) legyen. Születése óta ezeket használom a babának is és semmi baja tőlük.
2013. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ariel folyékony,és lenor öblitö ,vagy cocolino.
2013. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A gél jobban oldódik ezért mi az használjuk, illetve mosókapszulát is.

Mi ezt használjuk, színesre egyaránt bevált:

[link]


Öblítő:

[link]

2013. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persil sensitive gel, nem ismerem a port. Es Dm-es sensitive oblito, nem szeretem az oblito illatokat, csak a jo parfumot.
2013. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mosóport utálom, csak géllel mosok. Tide, Ariel vagy Persil.

Ha nagyon foltosak a ruhák, mosószódát teszek hozzá.

Öblitő: Santal babaöblitő, olcsó és szuperjó.

2013. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régebben mindig mosóport használtam, de amióta baba van, az ő ruháihoz vettem külön folyékony Tomi Baby mosóport. Na annyira beleszerettem hogy most már alig várom hogy elfogyjon a mosópor és onnantól a mi ruháinkhoz is ezt fogom használni.

A mosópor sajnos meglátszik kis fehér szemcsék formájában a sötét ruhákon, leginkább ezért utálom. Meg azért meg beleragad a mosógépbe, aztán állandóan ki kell vakarni belőle. Ha kis zacskóval veszek drága, ha naggyal akkor nem lehet rendesen visszazárni és egy idő után magába szívja a nedvességet, megkeményedik, szenvedni kell vele hogy valamilyen formában kiszedjek egy adagot és belerakjam a mosógép tárolójába.


Öblítőnek a mi ruháinkhoz coccolino sensitive, a babaruhákhoz nem használok öblítőt. Sőt, a babaruhákat mosás után még egyszer átöblítem egy 20 perces öblítőprogrammal, mosószer nélkül. Így is érezni a mosószer illatát utána.

2013. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!