Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért mondják, hogy egy pár...

Mért mondják, hogy egy pár csak egyféle nemű gyereket tud nemzeni?

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy kislányom ,akkor mért van nagyobb esély rá, hogy a második is lány lesz ?
2013. jan. 2. 11:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. nekünk van egy kisfiunk, és van egy kislányunk. annyi hogy mindkettőt a kínai naptárt követve, időzített együttléttel "készült". :)
2013. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
:) szerinted azok az ikerpárok akik különböző neműek, akkor hogyan "készültek", vagy ahol van kisfiú és kislány is ott félrement az anyuka?? Amúgy tök egyszerű genetika, ha apuci győztes ondója x, vagy y kromoszómát hordoz ettől függően lesz kislányotok, vagy fiatok.
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
azt,hogy ki kefélt félre és ki nem , azt mindenkinek a saját lelkiismeretére bízom, a kérdés nem erről szólt a gyengébbek kedvéért.
2013. jan. 2. 13:21
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak viccből szokták mondani, ha mondjuk két fiú után jön egy lány, hogy biztos nem az apáé, mert egy ember csak egyfélét tud nemzeni. El ne hidd már, ugyan annyi esélyed van fiúra is, mint lányra.
2013. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát a mi családunkban bejött.

Mármint: anyámék 3man lánytestvérek.

Anyámnak: 1 fiú (akinek már 3 fia van), + én (1 fiúval)

Nagyobbik huga: 1 lány (2 lány gyerkőccel), 1 fiú (3 lány gyerkőccel), 1 fiú (1 lány gyerkőccel), 1 fiú (ő még csak 15 éves)

Kisebbik húga: 1 vegyes ikerpár + 1 fiú (még nincs családja egyiknek se).


Páromék 3man fiú testvérek, a páromnak és az egyik öccsének van már családja, nekünk ugye 1 fiú, nekik 2.

2013. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondja??? Hol olvastad ezt? Azért írtuk a félrekefélést, mert ahol vegyespáros van egy családon belül, akkor szerinted ott mi történt?????

A mi családunkban, a szüleim testvéreinek a gyerekeit is beleértve, szinte mindenhol vegyes testvérek vannak.

Van egy bátyám én lány vagyok, pároméknál szintúgy és nem sorolom fel a családfánkat.

2013. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nagyanyám első férjétől 2 fia van, a másodiknál 5 lány, addig kellett szülnie még fiú nem lesz, a6. lett fiú, testvéreim,velem együtt 4 lány, 1 fiú, esélyekre, százalékokra, tapasztalatokra voltam kíváncsi, aki azt írt annak köszi, a többinek meg csak a félrekefélés jutott eszébe....
2013. jan. 2. 15:30
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! A mi családunkban az a mondás járja, persze csak vicc-szinten, hogy egy férfi egy szerszámmal egyfélét tud csinálni. Eddig nálunk bejött: most várom a 3. kisfiamat :)
2013. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi felénk is szokták ezt mondani (egy szerszámmal csak egy félét lehet csinálni), de általában azoknak a szülőknek a szájából hangzik el, akik vegyes párost szerettek volna, de 2 fiuk, vagy 2 lányuk lett helyette. Kvázi ezzel nyugtatják magukat...és ezzel piszkálják
2013. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
...és ezzel piszkálják azokat (viccből) akiknek sikerült. :-)
2013. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!