Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért mondják, hogy egy pár...

Mért mondják, hogy egy pár csak egyféle nemű gyereket tud nemzeni?

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy kislányom ,akkor mért van nagyobb esély rá, hogy a második is lány lesz ?
2013. jan. 2. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én még soha nem hallottam. Szerintem ugyanannyi a vegyes testvérpár, mint az egynemű. (Ha konkrétan két gyerekről beszélünk.)
2013. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még én sem hallottam. Ráadásul rögtön cáfolom is, kisfiam 4 éves, kislányom 2 hónapos. Mindkettő a férjemtől van. :-)
2013. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség,az esély50-50%! Bár apai nagyszüleimnél bejött 3fia lett! :)

A szüleimnél a felállás: lány,fiú,fiú

Másik nagyszülők: 4lány 2fiú

Nekem eddig 1kislányom van,de a család többi tagjánál is inkább a "vegyes páros" a jellemző.

2013. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 gabszem ***** válasza:
100%
baromság...
2013. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk régen a nagyszülők mondták mindig ezt. Náluk igaz is volt mert lányuk volt csak és a lányoknak is csak lány gyerekük.
2013. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te csukott szemmel jársz a világban?Csak kicsit körbe kell nézi és már látod is h mennyien vannak kisgyerekkel akiknél vegyesen vannak.
2013. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahol vegyesen vannak a gyerekek, ott félrekefélt az asszony szerinted???????

Olyan van, hogy egy anya csak fiúkat vagy csak lányokat tud kihordani, a másik neművel elvetél. Ilyen van, ilyen előfordulhat. De nem ez az általános, ez genetikai probléma.


1fiú-1lány-1fiú anyukája (egy apától)

2013. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt heccből szokták mondani azok,akiknek egynemű gyerekeik vannak,ennyi,semmi több...
2013. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is csak poén lehet.

A szüleimnek például van fia is, lánya is :D

Igaz, apukámnak csak fiú testvére van, anyukámnak meg csak lány, de nagyon sokakat ismerek, fiatalt is, idősebbet is, akiknek vegyesen születtek gyerekeik.

Remélem nálunk is így lesz, egy fiú van eddig, nem bánnám, ha a második lány lenne :)

2013. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez olyan babona/poén, minthogy ha kerek a hasad, fiad lesz... ha édeset kivánsz ez lesz stbstb.

NÁlunk egyébként bejött, 3fiunk van!! :))))

2013. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!