Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel védekezhetnék? Már 3...

Mivel védekezhetnék? Már 3 különböző védekezési móddal lettem terhes. Tanács?

Figyelt kérdés

1. Fogamzásgátló.

2. Óvszer.

3. Spirál.

Mind mellett terhes lettem. Elköttetni nem szeretném magam.



2012. dec. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg dupla védekezés,azaz óvszer és fog.gátló együtt?
2012. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megterhelő lenne anyagilag, nem merném bevállalni így.
2012. dec. 9. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A párod akar több gyereket. Mert az ő esetében így szóba jöhetne a vasectomia. Ráadásul a férfiaknál ez kisebb kockázattal járó beavatkozás.
2012. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Hormonos spirállal vagy elköttetném magam.

De nem lehet, hogy te csinálsz vmit rosszul? Azért tabi meg óvszer mellett is...ne haragudj, de ezt már el sem tudom képzelni, hogy lehet.

Persze ha az éjjeli szekrényen maradt a koton, akkor érthető...

2012. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig vannak ilyen nők.Barátnőm is már attól teherbe esik,ha a párja ránéz. :)

Oké,hogy nem túl gazdaságos,de a Te esetedben mindenképpen összetett fogamzásgátlást látok csak kivitelezhetőnek.

2012. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én a múltkor azt mondtam a pároknak egy szétszakadt óvszer és a majd 6000 forintos esemény utánu tabletta után, hogy ez még mindig "olcsóbb" megoldás, mint egy újabb gyerek, neadjisten egy ab... Lelki vonatkozásokról nem is beszélve.
2012. dec. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs! :)

Én is ilyen problémában szenvedek, ezért idén nyáron felrakattam a Mirena hormonos "spirált", ami amúgy nem is spirál, csak mivel méhen belüli, ezért szokták annak nevezni.

A jelenlegi fog. gátlók közül ez a legbiztonságosabb, nekem ez volt a lényeg, na meg hogy ne legyen nagyon "brutál" :)

Sokáig ódzkodtam tőle (már magától a tudattól, hogy valami belém kerüljön, amit én magam nem tudok eltávolítani), de most már nagyon örülök neki, mert tényleg semmi gond nincs vele (kopp-kopp-kopp) és végre felszabadultan élvezhetem a szexet, nem aggódom egyfolytában egy újabb terhesség miatt...

2 gyerekünk van és egyelőre semmiképpen sem szeretnénk 3-at. Év elején volt egy elhalt terhességem, ami Pharmatex mellett jött össze, a 2 kisfiam pedig tabletta mellett...

Szóval szerintem Mirena!

2012. dec. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!