Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 28hetes terhes vagyok és...

28hetes terhes vagyok és miért fáj a hüvelyem ha szexelünk?

Figyelt kérdés
Nem maga a szex fáj hanem a hüvelybemenetnél! Meg az ajkaknál! Nincs ott semmi nincs fertőzésem rendszeresen vizsgál a doki mert sok a folyásom de se gomba se semmi! Akkor mi ez? mitől lehet pedig a párom nagyon óvatos mégis nagyon fáj!

2012. dec. 6. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor változnak a szövetek, érzékenyebb lehet.
2012. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól van, hogy nem nedvesedsz annyira be, mint a terhesség előtt. Én legalábbis magamon ezt tapasztalom. Síkosítót használunk, lehet, hogy nektek is ki kellene próbálni, hátha így megszűnne a fájdalom.
2012. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudom, de mi is így vagyunk ezzel, nálunk a síkosító sem segített, én viszketek tőle. :(
2012. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd meg konkrétan! De sztem. hanyagoljátok a szexet!!
2012. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, nekem a hüvelyem fáj néha. Nálam a vérbőség okozza, olyan, mintha be lenne dagadva minden odalenn. :(
2012. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hétfőn megyek orvoshoz mivel más baj nincs gondoltam nem rohanok egyből hozzá! Kedves utolsó én is azt vettem észre hogy minden fel van dagadva odalenn és lehet azért! A síkosítót pedig ki fogjuk próbálni!
2012. dec. 7. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez természetes, hogy úgy érzed, fel van dagadva, hiszen alhasi vérbőség van ilyen esetben. (szex)
2012. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!