Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hónapja 2napos menszesz és...

B&L kérdése:

3hónapja 2napos menszesz és most 2nap után félorás vérzés majd barnázás. A barátomma rendszeresen szexelünk minden védekezés nélkül. Mindig belémélvez. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 10:32
 1/10 anonim válasza:
lehet!!! csinálj egy tesztett!!!
2011. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán.
2011. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hiztam is meg a melleim is megdagadtak. De én úgy érzem hogy mégsem vagyok terhes
2011. nov. 28. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így elég érdekes. Szerintem mindenféleképpen keress fel egy nőgyógyászt. A tesztet megcsinálhatod. Barátnőm hasonló helyzetben volt, neki poz. teszt lett, de kiderült, h méhen kivüli terhes, ezért volt neki a barnázás és néha vérzés.

Bocsi, nem paráztatni akarlak egyáltalán! Már van 2 szép kisgyereke, ezért is ajánlom, h menj orvoshoz, mert ha baj van ott még tudnak felírni neked valami hüvelykúpot, amitől megszűnik a barnázás és vérzés, ahogy barátnőmnek is megszűnt!

2011. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szexelni van eszed akkor azt is tudnod kellene ha vedekezes nelkul vagytok egyutt akkor barmikor van esely arra hogy teherbe ess plana, ha a parod rendszeresen beled elvez. Pont az ilyen felelotlen, buta emberek miatt van annyi felesleges abortusz!
2011. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha nem védekeztek és belédélvez a barátod, akkor lehetsz terhes? Hát hogy a viharba ne lehetnél....A gyerek pont így készül, nem tudtad? Nem leszólni akarlak bocs. Attól mert nem érzed magad terhesnek, attól még lehetsz az. Csinálj egy tesztet, attól okosabb leszel. Ez nem játék.
2011. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Babát szeretnétek?Vagy ez egy hülye kérdés?!Hogyne lehetnél?Így készül a gyermek:rendszeres szex+ 0 védekezés :D
2011. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te tisztában vagy vele, hogy a babát nem a gólya hozza? Pontosan azoknak a dolgoknak a következménye, amiket a kérdésedben felsoroltál!!! Rendszeres szex, védekezés nélkül, mindig beléd élvez a párod...és ezek után felteszed a kérdést, hogy lehetsz e terhes! Gratulálok! Gondolom orvosnál sem voltál, de még csak tesztet sem csináltál, pedig 3 hónapja valami nem stimmel! Na ezen a kérdésen kiakadtam! És, hogy világosan válaszoljak a kérdésedre is : IGEN ! LEHETSZ TERHES!!!!
2011. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szeretnénk babát de valami okbol nem esek teherbe. Rendszeresen járok orvoshoz! Azt mondta hogy lehet gyerekem.
2011. nov. 29. 10:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted????Hát persze, hogy lehetsz, okos kislány!::DDDDEz kamukérdés ugye?
2012. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!