Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden nap szexelünk végre...

Ha minden nap szexelünk végre terhes lehetenék?

Figyelt kérdés

Most ez így hülye kérdéd...az érdekelne, hogy a minden napi szex lenne a jó?Mi már múlt hónapban is csak 1 napot hagytunk ki pé-kor, mégsem jöt össze a baba...:(((

Jövőhéten lesz pé-em és nem tudom, hogy minden nap szexeljünk majd, vagy csak 2 naponta:(

Azt ne írjátok, hogy amikor kedvünk van, mert kedvünk mindíg van:))

A kétnaponta szex csak a spermák miat tmondják...de ha pont nem akakor lesz pé???

szerintetek?

Mindennapi szexel rontjuk az esélyeket?


2008. aug. 9. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:

azt is tudom, hogy 2 napot vár is a katona odabent a petémre...de ha mégsem?

meg ugye 2 naponta "frissül"a sperma...

nem tudom mivel segíthetném elő a babásodást:(

2008. aug. 9. 09:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért javasolja az orvos a 1,5-2 naponta való együttléteket, mert a túl sűrű szex felhígítja az ejakulátumot és így kisebb az esély a teherbeesésre. Egyébként mi csináltuk már úgy is, hogy péig egyáltalán nem szeretkeztünk. Szerencsés vagyok, mert elég rendszeres a ciklusom, szinte minden hónapban ugyanakkor van pém, így ez jó megoldásnak tűnt, mégsem lettem terhes!

Van olyan pár is, akik tényleg minden nap együtt vannak és mégis összejön a baba.

Én most azt a taktikát fogom választani, hogy pé előtt valóban csak 2 naponta szexelünk, utána pedig már úgyis mindegy, hogy hányszor csináljuk!:-))

Tudom, hogy nem lenne szabad a baba miatt időzíteni a szeretkezéseket, de nálunk a párom is nagyon szeretné már a babát és megtesz mindent, hogy mielőbb terhes legyek.

Remélem segítettem!

2008. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ovuláció legfontosabb 2-3 napján szerintem minden nap szexelj,az nekem általában mindig pl.péntek-szombat-vasárnapra jött ki az ovulációs naptár szerinti intervallumba,amúgy valóban a 2-3 naponkéntit ajánlják a dokik.

[link]

Szex után párnázd fel a csípőd min.20 percre,hagyd befolyni.A terhesvitamin szedését pedig mindenképp ajánlom ha már tervben van a baba.

2008. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia..

én úgy tudom hogy az is segít a teherbeesésben ha szex után hason fekszel 10-20 percig.

2008. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!Gravidát kezdtem el ebben a ciklusban napi fél tabit, meg inni akarom pé után a palástfű teát...remélem most már tényleg összejön.

hason inkább fekszem , mint alápárnázva:))))

2008. aug. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!