Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mindenhol szokás hogy...

Ez mindenhol szokás hogy kijár a védőnő? Vagy csak nekem furi?!

Figyelt kérdés
Már többször olvastam a kérdést hogy mikor vásároljak ráérek e majd ha megszületem vagy majd az utolsó hétben! Csak azért furi mert hozzám már bejelentkezett a védőnő erre a hétre hogy megnézze meg e van mindene a babának most vagyok a 28.hétben! Szóval nem tehetné azt se szóvá ha én azt mondanám neki hogy csak akkor vásárolok ha megszületik a baba?

2012. dec. 3. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Én most várom a harmadik babát. Hozzánk csak akkor jön, ha megszületett a baba, akkor is csak egyszer:) addig én járok hozzá.

18hkm.

2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze! Mindenki akkor vesz meg mindent, amikor tud!

Sokan szülés után az egyszeri anyaságiból veszik a dolgokat!

2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze ahhoz, hogy mikor vásárolsz. Hozzám is jön majd, a 33. héten (jövő héten ) a védőnő, de előre közölte, hogy ez nem terepszemle, nem ellenőrzés, hogy mink van, mink nincs, csak ő jobban szereti így, mert miután hazajöttünk a kórházból, úgyis kell jönnie és úgymond ne idegen helyre jöjjön.
2012. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ket gyerekem van, a 30.het kornyeken jott, es szules utan pedig havonta egyszer egeszen egy eves korig
2012. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A védőnőnek kötelessége felmérni, hogy milyen helyre érkezik a baba. Tud tanácsot adni, mit és hogyan helyezz el, hogy minden kézre álljon, illetve, ha látja, hogy rosszul éltek, tud nektek ruhát juttatni, adományokat. Javaslatot tehet mondjuk egy penészes lakást látva, hogyan tudtok a helyzeten javítani.
2012. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, kötelező szülés előtt IS kimennie, "körülnézni", ha első gyerekes anyuka esetleg "kikérdezni" h ez meg az megvan-e már? (pl. body-k, rugik, kiságy, pelenkázó). De ha nincs még meg vmi, az sem baj, a normális védőnő a körülményekből sejti, hogy mi a szitu, lesz-e pl. kiságy stb?. Meg igen, ha nagyon rosszak a család körülményei , használt cuccokat (babakocsi pl.) szerezhet nekik.
2012. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! csak azért érdekelt mert hozzám bejelentkezett erre a hétre hogy jön megnézni meg e van minden! jó nem aggódom mert mindent megvettünk már csak furi hisz csak a 28héten vagyok bőven lenne időm bevásárolni!
2012. dec. 3. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan nem azért megy,h. kiderítse, mindent megvettetek-e már, hanem környezettanulmányra,h. a baba milyen körülmények közé érkezik (úgy tudom, ez kötelező nekik). A mi védőnőnk nagyon rendes, megbeszéltünk egy időpontot, akkor eljött, utána meg csak a fiam születése után.
2012. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzám is jött a védőnő, de a házat nézte nem azt hogy hány csörgőt vettünk.Nekünk konkrétan még egy rugink se volt amikor megszületett a fiam, nem hogy bútorok ilyesmik.Mert a 8. hónapban akartam elkezdeni vásárolni és a 7.ben megszültem.
2012. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azt nézi ilyenkor, hogy a pl van-e baldachin a kiságyon. A mi védőnőnk meg se nézte a gyerekszobát. A körülményeket nézi, pl. hogy nincs-e mocsok, van-e fürdőszoba, van-e fűtés, meg ilyesmik.
2012. dec. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!