Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki adott a párjának-férjének...

Ki adott a párjának-férjének babcipőket ajándékba, ezzel jelezve hogy terhes?

Figyelt kérdés
Én úgy tervezem, hogy mikor már eldöntöttük a párommal hogy babát szeretnénk akkor majd ha össze jön úgy mondom el neki, hogy 1 pár babacipőt fog kapni tőlem.Szerintem ez aranyos lenne.Ki csinálta már ezt? És mi volt a reakció erre?Milyen laklomkor(karácsony,születésnap,évforduló...)kapta meg? :)
2012. dec. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így terveztem, ahogy te. De amikor pozitív lett a teszt, akkor nem bírtam megvárni, míg veszek egy cipőcskét, azonnal el kellett neki mondanom :-D És szerintem ha magadban bírod tartani addig, akkor nem kell hozzá alkalom, mert az maga "az alkalom" lesz!
2012. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en "almom" is ez. Fel ev sikertelen probalkozas utan remelem, hogy a karacsonyfa alatt az egyik ajandeka egy par cipocske lesz :)
2012. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd elfelejtettem nekem pont 24.-ere esedekes a nem vart :)

2. Voltam

2012. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kitömött babazoknit adtam neki mikulásra. Magam sem tudom, hogy bírtam addig, mert november közepén teszteltem pozitívat :)

Aztán most a másodiknál nem volt semmi ünnep a közelben, így már másnap ugyanazt a kis zoknit a visszapillantóra akasztottam.

2012. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!