Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én szeretnék babát, ő még nem...

Vivianaaa kérdése:

Én szeretnék babát, ő még nem mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves lány vagyok nagyon szeretnék már babát, másfél éve van párkapcsolatom ő 25 éves, most fogunk összeköltözni (saját lakásba). A párom is szeretne de még várna egy kicsit a gyerekvállalással de én nagyon vágyom babára. Tudom, hogy még nem vagyok lekésve semmiről sem,de szeretnék egy boldog családot. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. nov. 19. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Először megnézném, hogy milyen az együttélés.

2,5 évig voltam együtt az előző barátommal, de 3 hónap alatt kinyírtuk egymást, amikor összeköltöztünk.

Nem ment nekünk az együttélés, pedig nagyon szerettük egymást.

A férjemmel 2 hónap után összeköltöztünk és 1,5 évet vártunk a babázással. Most vagyunk együtt 4 éve és 16 hónapos a lányunk.

2012. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is várnék az együttéléssel. Ahogy a mondás is tartja, lakva ismerjük meg a másikat.

Az előző barátommal mi is 3 év után költöztünk össze, nagyon nagy volt a szerelem (talán ő volt a nagy ő), de az együttélés nem ment, kioltottuk egymást.

A mostani párommal 3 hónap után hozzájuk költöztem, 2 hónap múlva ketten külön költöztünk, már lassan 6 éve vagyunk együtt, és van egy 3 éves fiúnk.

2012. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem az együttéléssel várnék, hanem megvárnám, hogy mi sül ki az együttélésből. Bocsi, de nem jól fogalmaztam meg. :)
2012. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 2. értettem :)
2012. nov. 19. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj. A férjem is ezt tette, és most a hetedik évünkben már szeretnék, de anyagiak miatt még három évet várnunk kell.
2012. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!