S. O. s! Van megoldás?

Figyelt kérdés

Külföldön élek de nagyon nagyon ugy nézkihogy el költözöm a férjemtől..már nem birom tovább! Növéremnél ellakhatnék egy ideig de nem sokáig mert nekik is jön a másik baba.Tehát haza kellene költöznöm és munát találnom 2 hónapon belül.18hós a fiam! Van rá esélyhogy igy soron kivűl felvennék bölcsibe? muszály mert az apja azzal fenyegetőzik hogy elveszi tőlem.(és meg istenné..nála a pénz nem akadály..Én meg ott lennék meztelen seggel. Meglakást is kéne találnom.. Ti hogy csinálnátok? van valakiakitől segitségetlehet kérni?

Bocs ha össze vissza beszélek ccsak az idegi állapotom nem a legjobb..remélem van olyan aki érti mit kérdeztem!


2012. júl. 25. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

huu ez nagyon nehez esett szüleid élnek ? merre laknak? tuzdna segiteni?

anyaotthon Magyarországon van ha más nincs ott tudnak segiteni átmenetileg

2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem csodálom hogy nem érkezett több válasz. se füle-se farka annak amit irtam..1-es és egyetlen válaszoló köszönöm hogy megprobáltál értelmet lelni a szövegben és válaszoltál..

Majd kicsit össze szedem magam és felteszem a kérdést még egyszer..

Anyának amugy vanegy lakása amibe lakhatnék csak évek ota nem lépett be ember a küszöbön és elég sok felujitás kellene ami nem kevés pénz..abbolnekem meg nem lesz ha tényleg megszökök.

munkát nem is tudom hol találnék olyat ami alkalmazkodna a bölcsibe járáshoz..

A férjemnek nem gond egy dadát fizetni ugyhogy simán elvehetné tőlem a drága kisfiamat..nagyon nehéz helyzetben vagyok..

2012. júl. 25. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a bölcsik annyira tele vannak, hogy csoda lenne ha felvennék valamelyikbe ilyen hamar.Felénk már nagy pocakkal be kell ballagni a bölcsibe, és beiratni a még meg sem született babát, hogy majd legyen helye.Esetleg ha valaki visszamondja a bölcsit mondjuk költözködés vagy hasonló okok miatt, akkor talán.Vagy ha van protekciód, akkor esélyed is.

Munkát már most nekiálltál keresni?Szerintem neten nyugodtan keresgélhetsz.Nem tudom mi a szakmád, de mondjuk fejvadászokat is felkereshetsz!

Sok szerencsét!Sajnálom!

2012. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyrongyos érettségim van. Gimi után kijöttem külföldre megváltani a világot..minden jól is ment..vendéglétoztam, nagyon jól kerestem.Aztán megismertem a párom, vele együtt dolgoztam..több vendéglátó egységünk van. Vagyis Neki van..nem házasodtunk össze és most azon kaptam magam hogy a nevemen nincs semmi..nem direkt alakult igy..nem hinném hogy van benne szándékosság a párom részéről csak mivel külföldi állampolgár vagyok könnyebb volt kocsit vennimeg mindent a nevére..ugyhogy most meg hogy tönkrement a kapcsolatunk itt állok a semmi szélén..

Van egygyár ami mellett van egy bölcsi a városban ahol felnőttem..de hát igen nehéz lenne beraknom a gyereket oda..barátaim nincsnek protekciom se..csak az a gyári munka lenne biztos mert ott 8-4ig van meló és elég gyerekbarát a fönökség ott van egy régiismerősöm..de bölcsibe protekciot nem tudok intézni..dehát nem is igy képzeltem el hogy majd Én dolgozok egy gyyárba és egyedül nevelem fel a fiam minimálbérből..egy esetleges gyerekelhelyezési pernél ügyvédet is kellene fizetnem..arra se telne.Meg ami még gond ha jobb állásrapályáznékis nehéz lennemertnagyon régota elköltöztem otthonrol és nem azt mondom hogy töröm a magyart de hivatalos helyeken elég nehézkesen beszélek..nagy hatásszünetekkel..jól át kell gondolnom mindig mindent mert egyszerűen nem magyarul jön ki a számon..

2012. júl. 26. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Idegen nyelvvel bizti tudsz valamit kezdeni.Azt a fejvadászok szeretik, ha valaki folyékonyan beszél.Nem tudom milyen nyelven tudsz, de az olasszal, némettel tudnál valamit kezdeni.

Keress a neten fejvadászokat már most, és fitogtasd a nyelvtudásod!Hátha...

2012. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
atengednek teged a hataron az apa beegyezese nelkul egy kisgyerekkel? lehet hulyeseget kerdezek...de nekunk ha kulfoldre szeretnenk menni utlevelet kell keszitenunk a gyereknek, apa anya beleegyezese kell.
2012. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott határ ellenőrzés lenni..szomszédba vagyunk..de ha volt akkor se kérdezték meg mi a véleménye apukának arról hogyén kiviszem a gyereket az országból..amugy szerencsére itthon szültem ugyhogy magyar állampolgár..ez a legkisebb gondom:) de amugy nem hülye kérdés mert perszeha máshol laknánk akkor lehetne gáz!
2012. júl. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!