Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogy bírtátok a...

Anyukák! Hogy bírtátok a szülés utáni 6 hetet szex nélkül?

Figyelt kérdés

2 hete született a kislányom, a férjemmel a szülés napja előtt 1 nappal voltunk együtt. Már nagyon kívánom, és ő is, de még ott van a hátralévő 4 hét, ami hosszú idő...

A baba bár lefáraszt, hiszen sokszor enni sincs időm, és fáradt vagyok, de a kényeztetésre, együttlétre azért szükségem lenne...


2012. nov. 16. 10:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
Na ezért nem kell nekem gyerek, csak tönkremenne a kapcsolatunk közben...
2012. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Szép. Te ne is szülj inkább.
2012. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
Én biztos nem fogok, az orvostudomány szerencsére nem tart ott, hogy férfiak is gyereket szüljenek, de 1-1.5 év akár szex nélkül, mert gyerek van, az hazavágná az egész kapcsolatot.
2012. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsére vannak normális férfiak, akiknek többet ér az hogy legyen egy egészséges gyerekük akár lemondás árán is, minthogy EGÉSZ életükben heti 4-5ször szexeljenek...nem arról írt senki hogy mostantól akkor EGYÁLTALÁN nincs szex, hanem arról hogy bizony kibírták hónapokig ha nagyon muszáj, mert nem szexelő gépek, hanem érző emberek:)
2012. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsére nem minden férfi gondolkodik így:)

Vannak fontossági sorrendek is.

2012. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen hozzáállással Neked hosszabb kapcsolatra sincs esélyed.
2012. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
én két és fél hete szültem, gátmetszéssel és tovább is repedtem, a sebem kb a 10. nap óta nem fáj, és nagyon kívánom a szexet de kibírjuk... arra gondolok hogy most még nagyon komoly következményei lennének, és nem véletlenül van a 6 hét kitalálva.
2012. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Több, mint 6 éve vagyok együtt a barátnőmmel, az a szerencse, hogy nem minden nő gondolkozik így, hogy a szex nem fontos része a kapcsolatnak, és a gyerek nem váltja ki.
2012. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

HOL olvastál ilyet hogy a szex nem fontos része egy kapcsolatnak?? De, nyilván fontos része, senki se mondta hogy éljünk le egy életet szex nélkül ha már van gyerek, ezt csak te akarod belelátni:)

Nagyon sajnálom majd szegény barátnődet amikor ne adj isten már a feleséged lesz és terhes lesz veszélyeztetett mondjuk, és majd azon f-shat hogy vajon mikor izélsz félre..Mert neki nem szabad majd,ha szeretné rendben kihordani a KÖZÖS gyereketeket, de neked akkor is az lesz a legfontosabb...

de nem is tudom minek magyarázom, majd meglátod ha odakerülsz. csak a párodnak lesz car lenni.

2012. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

2 héttel a szülés után nekem ilyesmi meg sem fordult a fejemben, még ömlött belőlem a vér, fájt a hegem, és örültem ha van egy pici időm pihenni. Szóval egész könnyen bírtam :)

11-esnek: valóban ne vállaljatok gyereket egy olyan kapcsolatban, ami tönkremenne attól, hogy pár hétig nem szexelhettek. Mondjuk én az ilyesmit még kapcsolatnak sem nevezném.

2012. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!