Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogy bírtátok a...

Anyukák! Hogy bírtátok a szülés utáni 6 hetet szex nélkül?

Figyelt kérdés

2 hete született a kislányom, a férjemmel a szülés napja előtt 1 nappal voltunk együtt. Már nagyon kívánom, és ő is, de még ott van a hátralévő 4 hét, ami hosszú idő...

A baba bár lefáraszt, hiszen sokszor enni sincs időm, és fáradt vagyok, de a kényeztetésre, együttlétre azért szükségem lenne...


2012. nov. 16. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom szülés után szerintem 5 hétig eszembe sem jutott...talán a hatodikon néha-néha, addig vártunk is.
2012. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Kényeztetésre más módszer is létezik, próbáljátok ki! :)
2012. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Utolsó! Mire gondolsz?

Én természetesen tudom kényeztetni a férjem, de ő engem nem... még a mellemhez sem tud hozzányúlni, szoptatok, sokszor majd szétdurran a tejtől.

2012. nov. 16. 10:17
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?? Simán. Mindhárom gyerekemnél lett gátmetszésem, 3-4 hétig véreztem, fájt a metszés helye nagyon főleg a harmadiknál mert ott repedtem is.

Az első baba után segítség híján világomról nem tudtam hetekig ezerszer inkább aludtam bármilyen lepedőakrobatika helyett.

Én teljesen örültem neki hogy ki kell várni a 6 hetet.

Utána visszarendeződött minden, sőt most 3 gyerek után és hogy a szoptatást is abbahagytam már ( 1 éves múlt a legkisebb lányom) jobb és gyakoribb a szex mint volt, imádom a férjem, szóval nem arról van szó hogy aszexuális típusok lennénk:D De az a 6 hét jó volt ott hogy helyrerázódjanak a dolgok.

2012. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Örültem, hogy élek. Mondjuk nekem császárom volt, hosszú felépüléssel.
2012. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Eszembe sem jutott. Fáradt voltam, fájt a gátsebem, örültem, ha aludni tudtam.
2012. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
úgy hogy már előtte 9hónapig se szexelhettünk, különböző okok miatt a baba érdekében...utána a 6hét már semmi...
2012. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
mi a 4 héten próbálkoztunk eredménye elönött a vér majdnem kórházba kerültem éjjel. igy nem köszönöm féllábon kibirom a hat hetet!
2012. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Pont úgy, ahogy a 7-es. Közel egy évig nem voltunk együtt és a férjem is és én is kibírtuk a baba érdekében. Semmilyen típusú szex nem volt. A férjemet sem kényeztettem, mert elég sokat voltam kórházban és amikor itthon voltam, akkor is feküdnöm kellett. Örülünk, hogy van egy egészséges gyerekünk.
2012. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 11 hetes a kisfiam, de még mindig inkább az alvás, mint a szex. Sem erőm, sem kedvem nincs még hozzá, függetlenül attól, hogy a szülés óta kétszer szeretkeztünk, és eszméletlen jó volt.
2012. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!