Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket kívánt apárotok...

Benneteket kívánt apárotok szülés után?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán,mindig talál valami kifogást és ez nagyon-nagyon rosszul esik :(

2012. szept. 6. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hónapokig nagyon fájt mindenem, nem is jutott sztem eszébe...

Ha bent volt a szülésnél, akkor lehet ez egy rossz élmény neki, nem minden férfi találja csodálatosnak, ha túl sokat látott belőle...

De az is lehet hogy meg van illetődve, belegondolt, hogy a baba onnét jött ki, stb., nekem mondta ezt a párom jópárszor mióta megszültem, hogy ez mekkora döbbenet neki(hát épp nekem is...:-)))

beszélgess vele erről, hátha megnyílik...

2012. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem igen, csak sajnos én nem kívánom a szexet egyáltalán.
2012. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen kívánt,legalábbis azt hiszem:-)
2012. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
igen, nagyon. Előtte is nagyon nagyon oda volt értem, de azóta talán mégjobban.
2012. szept. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele erről. Ha gyereket vállaltatok együtt, nem lehet ciki a téma :-)


Engem igen, bent volt szülésnél, ő vágta el a köldökzsinórt szóval elég sok mindent látott :-)

2012. szept. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is apás szülés volt és nagyon számolgatta a 6 hetet. Az más kérdés, hogy én a hátam közepére se kívántam akkor....
2012. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen nagyon,bent volt velem a szülésnél is,én is kívántam csak nagyon fájt mindenem így utána még 2 hónapig nem volt semmi.
2012. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,pedig bent volt a szulesne es szinte mindent latott + a koldok zsinort is O vagta el. Alig birta kivarni a 6 hetet (nem is vartuk meg csak 5-ot)

Most 37 hetes terhes vagyok a masodik babankkal de mar mondogatja,hogy ha meglesz a gyerek akkor naponta 5-szor fogunk szeretkezni :) Meg most is elunk szexualis eletet csak nekem egyre kenyelmetlenebb..

2012. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, pedig szintén bent volt a szülésnél.
2012. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!