Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon korai?

Szerintetek is nagyon korai?

Figyelt kérdés

A lányom 1 éves. Pár napja mielőtt elkezdődik az esti rituálé (fürdés, tápszer) elkezdünk együtt összepakolni, elrakni a játékait a helyükre.

Persze nem arról van szó hogy ha 1 db kimarad akkor leordítom a fejét. Együtt csináljuk, ő egyet én egyet. Ha nincs kedve, párat akkor is kell neki de akkor a nagy részét én csinálom természetesen.


A férjem ezen kicsit kiakadt, szerinte még nagyon korai.


Ti mit gondoltok?


2012. okt. 18. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem korai, én is próbálok a lányommal pakolni, Ő is egy éves. Csak nálunk úgy megy, hogy anya elpakol, Ő pedig előveszi. De azért sokat pakol Ő is el. :) Úgyhogy megmondhatod a párodnak, hogy ne akadjon ki, így legalább megszokja, hogy el kell pakolni maga után.
2012. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sem korai! Mi is szoktunk pakolni a lányommal (1 éves ő is), és segít benne. Hétfőn pl összehajtogattam a zoknikat, ő meg belepakolta a dobozba. Csak lestem, olyan aranyos volt. Szerintem jó ilyenkor elkezdeni megtanítani őket, hogy össze kell pakolni, akkor is ha nincs kedve hozzá.
2012. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem korai. Én bébiszitter vagyok és 1 év körüli gyerekekkel már mi is ugyanígy csináljuk a pakolást. Már a legelejétől kezdve arra kell szoktatni a kicsiket, hogy el kell pakolnunk magunk után, később akkor jobban rászoknak, hogy rendet tartsanak maguk körül.
2012. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem korai. Teljesen jó így. Minél előbb alkalmazkodik és látja a szabályokat, annál természetesebb lesz neki később, hogy bizony el kell pakolnia maga után.
2012. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem korai, én is így csinálom, mióta a fiam járni tud. Teljesen jó a módszered is. Időben el kell kezdeni a rendrakásra szoktatni, hogy természetes legyen neki, mert később nehezebb lesz.
2012. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!