Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák ebéd ötletek...

Anyukák, kismamák ebéd ötletek, kinél mi volt ma az ebéd?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 18:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hm... akkor:

rizses hús,

rizottó,

sajt szószos csirke,

rakott tészta,

rakott zöldséges kaják,

disznótoros,

sült oldalas, tört krumpli,

derelye,

túrógombóc,

tojásleves,

csirkeraguleves,

tejszínes pulykaragu leves,

rántott csirke, pulyka, disznó,

rántott karfiol, cukkini, gomba,

grízes tészta, mákos tészta


Ezekben kevés a lecsó. :D

2012. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik! :D Egyébként ezt ki lehetne annyival védeni, hogy vagy mással töltöd meg a csirkét, vagy nem is töltöd meg. :)
2012. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 38 hetes vagyok.A 36.héten maradtam itthon,de már egyszerűen mindennel készen vagyunk,úgyhogy szívesen pepecselek a főzéssel.Ma csirkemellet sütöttem,olajban,hagymával,fűszerrel,és tepsis krumplit csináltam hozzá.Holnap zöldséges-gombás rizst csinálok.Hagymát felrakok pirítani,rá gomba,cukkini,padlizsán+rizs összeöntve.Nagyon szeretem!:)

Kitartást lányok/már aki terhes,és közeleg a vége/és könnyű szülést mindenkinek!

2012. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Lehet disznó torost csinálok,kápival meg hagymás krumplival.:)Már rég volt.

Egyébként szerette a lecsót csak pár hónapja kórházba került mert egész éjjel hányt és előtte este tojásos lecsót evett.Mikor hányt annyira megundorodott töle,hogy azóta nem eszi meg.:(

2012. okt. 16. 19:50
 15/20 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom a könnyű szülést mindenkinek.:)
2012. okt. 16. 19:52
 16/20 anonim ***** válasza:

Igaz nekem már nincs pocakom, de van 3 gyönyörű kisfiam és egy válogatós férjem :)

Amik voltak mostanában voltak nálunk:

- Krumplifőzi fasírttal

- Pöri nokedlivel

- Bolognai spagetti

- sült oldalas

- csirkecombik paprikás liszbe forgatva, tepsibe téve-nyakonöntve fokhagymás tejföllel (a sütés végén sok sajt rá)

- krumplis tészta

- Gulyás-hús-tojás-borsó-tárkonyos csirkeragu leves

- Rakott krumpli

- sült kacsa káposztával, hagymás krumplival


+ a sütik, mert nagyon édes szájú a pasi csapat :D

2012. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jó tippek:)

Tudjátok, hogy mi jutott eszembe? Minden híradásban azt láthatjuk, hogy nem esznek húst az emberek, mert nincs pénzük, max. heti 1x. csirkefarhátat.

Végigolvasva itt a tippeket, háááát úgylátom szerencsések vagyunk, hogy mindannyian tudunk mindennap húst enni:)

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

3 fiús anyuka vagyok

Nálunk a pasik nem nagyon laknak jól ha nincs husi akajában :(

Én ellenék hús nélkül egész héten, de Ők...

Megeszik a krumlis tésztát, nincs vele gond, de fél óra múlva már nyitogatják a hűtőt. Kis sajtos kenyér, kolbász...


Igyekszem egészségesen főzni, bár ez a listámon nemlátszott :D

de tényleg sok salátát, gyümölcslevest eszünk.

A krémleveseket is szeretjük, hetente 2x tuti van zeller-brokkoli-sajt-krumpli vagy egyéb krém leves

2012. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én sem lakok jól a krumplis tésztával pedig szeretem,hát akkor a férfiak?!.Én is szinte minden nap húsfélét csinálok.Ha nem is rengeteg mennyiséget pl pöri feltétnek,rakott krumpliba kolbász ilyenekre gondolok.
2012. okt. 16. 20:28
 20/20 anonim ***** válasza:
almaleves volt és hagymás pulykamáj káposztafőzelékkel. Holnap is az lesz.
2012. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!