Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák ebéd ötletek...

Anyukák, kismamák ebéd ötletek, kinél mi volt ma az ebéd?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gombapörkölt-kagylótésztával, szalagos fánk eperöntettel:)
2012. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Krumplifőzelék pörkölttel.
2012. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Borsóleves, túrós csusza. Holnap pácolt sült cs.mell, sült krumpli, desszertnek sült édes kifli.
2012. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefőzelék..egyébként utálok főzni :( és a babám nagyon válogatós, így még nehezebb :(
2012. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is gomba pöri volt ma, de rizzsel! :)

Meg csináltam lángost is, mert nagyon megkívántam, így 34 hetes terhesen.

Holnap tökfőzeléket szeretnék csinálni, csak még fogalmam sincs mivel.

2012. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én ma cukorborsó főzit csináltam fasírozottal,tegnap pedig pizzát csináltam.De holnapra lövésem sincsen..:O

38hkm

2012. okt. 16. 18:42
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Vadas tésztával, de csirkemellel, nem marhával.
2012. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire szereted a csirkét, meg mennyire van kedves pepecselni így szülés előtt, de én a hétvégére lecsóval töltött csirke combot csináltam, ami rizzsel a legfinomabb.Simán csinálsz 1 natúr lecsót, azt bele töltöd a combnak a bőre alá, tepsibe rakod, ami fűszert szeretsz azt raksz rá (én sót, pirosmagyaros fűszerkeveréket és lestyánt szoktam rá rakni), kicsi olaj rá meg alá, körbe szórom hagymával és foghagymával, kb 1 dl vizet öntök alá.Ezt alufólia alatt addig sütöm amíg meg nem puhul, és utána fóliát leszedve róla ropogósra sütöm.

Ölni tudnék érte annyira imádom! :)

34 hetes lángosos kismami voltam. :)

2012. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Paprikás krumpli, virslivel.

Holnapra "husis tésztát" csináltam. Darálthusit hagymán lepirítasz, vegeta, kis bors, pirospaprika, felöntöd vízzel, mehet bele gomba vagy vegyes zöldség, ha megfőtt minden, 1 nagy tejföl. Tésztát főztem hozzá, de rizzsel is finom.

A hétre tervezek még lecsós husit tarhonyával, palacsintát, ragulevest, krumplifőzeléket (rántott párizsi vagy virsli hozzá), paradicsomos gombócot, de a közeljövőben tervben van bolognai, rakott káposzta vagy székely káposzta, sült pulykacomb, aztán valamikor majd olyat is, amihez jó a párolt káposzta, mert én meg azt kívántam meg. :)

2012. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi sz ötleteket csajok.Nem is a pepecseléssel van gond mert imádok főzni.A párom nem eszi meg a lecsót...:D
2012. okt. 16. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!