Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliában élő kismamák,...

Angliában élő kismamák, mesélnétek az élményeitekről?

Figyelt kérdés
14hetes kismama vagyok és nagyon örülnék ha Angliában élő kismamák, illetve olyan anyukák osztanák meg velem a tapasztalataikat, akik itt szültek, vagy itt szeretnék világra hozni a kisbabájukat.
2012. okt. 15. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom mire is vagy kivancsi pontosan.2szer szultem itt.

Az elsonel terhessegi cukrom lett ebbol adodoan rengeteg magzatviz ugyhogy a szulesznom ugy dontott meginditjak a szulest a 38.heten. Surgossegi csaszar lett a vege,elment a baba szivhangja.Altattak mert nem kertem elotte Eda-t. Nagyon kedvesek segitokeszek voltak.2nap utan hazaengedtek minket. Azota mar lassan 2 eves.

Masodik szulesem termeszetes(itt engedik ha minden rendben van)

17perc!alatt meg lett a fiam. Ezuttal is mindenki kedves,segitokesz volt.Meg vicceltunk is hogy hazakuldenek mert nem ugy nezek ki mint aki szulni fog.:)

A kaja nem rossz de keves(majd vitess magadnak felnott adagot) nem eppen friss anyukaknak porciozzak inkabb kismacskanak:)

Masnap reggel mehettunk is haza.


Ha a terhesseged alatt minden rendben van akkor csak 2uh van . Az elso a 12.heten a masodik a 20.heten . Orvos nem foglalkozik veled csak szuleszno(midwife) esetleg a Gp.

4hetente ellenorzes(suly,vervetel,vizelet...)


Irj ha barmi mas erdekel meg. Akar privat uzenetet ha szeretned.

2012. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!