Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerket várok és már van egy...

Ikerket várok és már van egy 3,5 évesem. Gáz ha az ikrek születése után szeretnék takarítónőt fogadni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy lakásunk.Az tuti h egyik nagyszülő se fog takarítani nálunk és a férjem korán megy és későn jön.

Kb milyen árban dolgoznak a takarítónők?


2012. okt. 9. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
teljesen megértetel és helyénvalo az ötleted siman felfogadnék egyet
2012. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz!

Nekem havonta egyszer jön a takarítónő és akkor ő azokat a dolgokat csinálja meg, amiket én a kisfiam mellett nem tudok (tetőtéri ablakok pucolása, ablakpucolás, mert felmászik utánam a létrára, maratoni portörlés, és egy általános takarítás). Az én férjem se nagyon tud hétköznap segíteni, ha pedig hazaér, inkább a gyerkőccel foglalkozik. A hétvégén meg vagy utazunk a nagyszülőkhöz, vagy ők jönnek, vagy csak hármasban csinálunk programot.

Én 1000 Ft/óra bérben állapodtam meg vele, de egy másik háznál 500 Ft/óra összegért takarít, de ott minden nap van. Egyéni, hogy te miben állapodsz meg vele. Amikor jön, mindig megmondom, hogy mi az aktuális tennivalója (pl. a felső emeleten lévő fürdőszobát nem kell mindig takarítania, csak, ha vendég jön, volt).

Az egyik szomszédom is ikerbabás, már hat hónaposak a gyerekek, de még mindig minden nap jön hozzá a takarítónő, mert valakinek mindig lennie kell a gyerekekkel, szegényke pont kifogott két sírós fiúcskát.

2012. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz. Hozzank meg 1 gyerek mellett is jon mert en is meg a ferjem is 8 oraban dolgzunk a kisfiunk meg bolcsis. En reggel 9-re viszem bolcsibe, ott delutan 3-ig van (a ferjem hozza el) es en delutan 5-ig melozom. Hazaerek es elkeszitem a vacsit aztan osszeszedem a konyhat es maris este 6:30 korul jar az ido. Igy marad keves masfel oram meg a gyerekemre amikor vele jatszhatok. Orulok, hogy hetvegen nem kell takaritani hanem a csaladdal foglalkozhatok, elmehetunk valahova... A vasalast en estenkent megcsinalom a tv elott meg a mosas sem gond. De jo, hogy hetente jon valaki aki port torol es kiporszivoz, felmos es furdot takarit. Nallunk csak ennyi a keres. Ablakot ablak pucolokkal pucoltatunk 3 havonta. Es szinten 3 havonta jon kertesz aki gyomtalanit meg megmetszi amit kell...

Arat nem irok mert mi kulfoldon elunk igy otthonra nem aktualis, de szerintem nyugodtan fogadj egy takaritonot ha ugy erzed szukseged van ra. Nekem csak azota kell amiota melozom mert egyszeruen nincs idom mindenre. Nagyszulok meg tobb ezer km-re.

2012. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam h nem én vagyok finnyás vagy ilyesmi.

Akkor el is kezdek keresni.:)

2012. okt. 9. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!