Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerket várok és már van egy...

Ikerket várok és már van egy 3,5 évesem. Gáz ha az ikrek születése után szeretnék takarítónőt fogadni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy lakásunk.Az tuti h egyik nagyszülő se fog takarítani nálunk és a férjem korán megy és későn jön.

Kb milyen árban dolgoznak a takarítónők?


2012. okt. 9. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz... sőt, ha megteheted, akkor így legalább a legtöbb idődet tudod fordítani a gyerkőcökre! Azt viszont nem tudom, hogy milyen árban dolgoznak a takarítónők!
2012. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
én 1000/óra áron dolgoztam, nyaralókat takarítottam a nyáron.
2012. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem gáz. A ti életetek, ebbe itt senki nem lát bele. Ha úgy érzed szükség van rá, és megtehetitek, akkor csak bátran. Árat nem tudok, de van egy ismerősöm, aki két gyerek mellett fogadott takarítónőt, mert egyrészt a takarítás nem volt erőssége, másrészt meg nappal a gyerekekkel foglalkozott, éjszaka meg sokáig dolgozott (otthon). Senki nem ítélte el.
2012. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem állunk jól de én tuti nem fogom bírni így és koszban nem szeretnék élni.


Csak takarítani kéne: portörlés, porszívózés, felmosás, fürdő takarítás és a mosogatógépből ki és bepakolás ha úgy jön ki.Ezt sztm meg lehet csinálni max 2 óra alatt kb heti kétszer.

A mosást azt nem bíznám másra.

2012. okt. 9. 16:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz én is nagyon gondolkozok rajta pedig nekem "csak " egy baba jött a 3.5 évesemhez. Úgy néz ki a ház mint gy hajléktalanszálló, semmire nincs időm mert a fiam elég problémás baba, a nagy meg egy perc alatt szétszedi a házat. Hozzám se jön senki takarítani mármint nagyszülők. Ha betegek a gyerekek és sírok hogy teljesen kikészültem akkor se jön egyik se csak azt kérdezik, hogy "akkor most nem jöttök haza?"

3 gyereket el sem tudok képzelni, jó vannak a szuperanyák akik 5 gyerekkel mindent megoldanak de én sajna vagy Hála Istennek nem tartozok közéjük.

2012. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Körülnéztem most itt a szobánkon... szerintem nem gáz (és nekem csak egy gyerekem van, de így is nehéz tartani az iramot)
2012. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik "gyerek" lett iker, tényleg sok munka van velük.

Ha megoldható, akkor keress valamilyen segitséget a háztartásba, mert egyedül nagyon nehéz.

2012. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Golan Trevize ***** válasza:

Nálunk is ikrek születtek.

Feleségem megcsinálta a napi takarításokat, de két-három hetente hívtunk takarítónőt, aki megcsinálta a nagytakarítást, kivasalt, stb.

Rohadt nagy segítség, nekünk megérte az a havi párezer forintért.

2012. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha megszülettek a babák, örülni fogsz, ha pár órát alhatsz naponta. A nagytesóval foglalkozz inkább a kicsik mellett, meg azzal, hogy legyen és megmaradjon a tejed. Ha nem lesz tejed, a tápszerkészítés és sterilizálgatás fog irdatlan sok időt elvenni.

Szerintem még most egyezz meg a takarítónővel, és lehetőleg kérj vasalást is.

Szintén ikres anyuka.

2012. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Kedves kérdező,én már két országban dolgoztam családnál,semmi okod azt hinni hogy ez gáz:) Sok mindent tapasztaltam már,pedig ,,csak, 20éves vagyok,de inkább takaritónőt fogadj,mint babysittert..mert az oylanokat csak sajnálni tudom.Takaritást én is imádtam csinálni,merrefelé laktok(ha szabad kérdeznem,esetleg privátban irhatsz)?
2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!