Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesélnétek dohányos kismamák...

Mesélnétek dohányos kismamák babáiról?

Figyelt kérdés
tudom,hogy elég necces téma,de általános felmérést szeretnék csinálni,hogy miként befolyásolta a terhességet,szülést és a baba egészségét a dohányzó kismama káros szenvedélye!olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi,ami közeletekben volt vagy talán veletek történt!és kérném,hogy ne veszekedjetek!aki trágár,sértegető,azt le fogom pontozni!
2012. okt. 7. 14:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10 évig dohányoztam, amikor terhes lettem. Amikor kiderült, azonnal letettem, de a terhesség alatt történt egy családi tragédia, aminek a következtében pár napig cigiztem, nem is keveset.

A babám kis súllyal született, de egészségesen. Persze így utólag nem lehet tudni, hogy a cigi miatt lett ilyen pici, vagy alkatilag ilyen (ez utóbbi sincs kizárva, én is 150 cm magas és 46 kg vagyok). Most 7 hónapos, teljesen egészséges, még soha nem volt beteg. Valamivel kisebb a kortársainál, de teljesen normálisan fejlődik.

2012. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!