Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megteheti az óvoda hogy nem...

Megteheti az óvoda hogy nem veszi be a gyereket hétfőn, vagy nem kap ebédet mert pénteken nem telefonáltam hogy hétfőn már viszem?

Figyelt kérdés

Elég hülyén van szerintem a rend.Ha nem megy a gyerek előző nap reggel fél9-ig be kell szólni hogy másnap nem megy, különben behúzzák az ebédet.

Tehát ha hétfő estére betegszik meg, és kedden nem viszem, keddre már akkor is be van húzva az ebéd és fizetve van.

Ha meg újra viszem akkor előző nap reggel fél 9-ig kell szólni hogy másnap viszem , mert 9kor adják le hogy másnapra mennyi ebédet kérnek.

A héten beteg volt a gyerek, már szépen javul hétfőre kutya baja nem lesz várhatóan, így ha tényleg nincs baja akkor vinném oviba.Doki is úgy mondta hogy hétfőtől vihetem, az igazolást tegnapig adta.

Na de én tegnap reggel nem szóltam be hogy hétfőn már megyünk.Megtehetik hogy nem veszik be, vagy ha beveszik nem adnak neki ebédet?


2012. okt. 6. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
csak pislogok azon amiket írtok.. a mi ovink nagyon szegény, még a homokozóba való homokot, a gyerekeknek íroszereket játékokat stb. is abból veszik amit a szülők adnak pénzt. de nálunk minden reggel fél9-kor adják le a létszámot, addig kell szólni ha nem megyünk és nem kell szólni ha újra megy a gyerek kaját mindig kap. nem hogy előző nap reggelig szólj meg még találd is ki meddig lesz beteg.. hát ez durva.. akkor mi nagyon szerencsések vagyunk.
2012. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát érdekes a rendszer...

Mind1, tegnap vittem, nem volt gond, nem küldtek haza, kaját kapott,nem tette szóvá az ovónő hogy nem szóltam

2012. okt. 9. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!