Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megteheti az óvoda hogy nem...

Megteheti az óvoda hogy nem veszi be a gyereket hétfőn, vagy nem kap ebédet mert pénteken nem telefonáltam hogy hétfőn már viszem?

Figyelt kérdés

Elég hülyén van szerintem a rend.Ha nem megy a gyerek előző nap reggel fél9-ig be kell szólni hogy másnap nem megy, különben behúzzák az ebédet.

Tehát ha hétfő estére betegszik meg, és kedden nem viszem, keddre már akkor is be van húzva az ebéd és fizetve van.

Ha meg újra viszem akkor előző nap reggel fél 9-ig kell szólni hogy másnap viszem , mert 9kor adják le hogy másnapra mennyi ebédet kérnek.

A héten beteg volt a gyerek, már szépen javul hétfőre kutya baja nem lesz várhatóan, így ha tényleg nincs baja akkor vinném oviba.Doki is úgy mondta hogy hétfőtől vihetem, az igazolást tegnapig adta.

Na de én tegnap reggel nem szóltam be hogy hétfőn már megyünk.Megtehetik hogy nem veszik be, vagy ha beveszik nem adnak neki ebédet?


2012. okt. 6. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha beveszik, akkor tuti adnak neki egy adag kaját, gondolom azért nem annyira van kiszámolva pontosan.
2012. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez a szabály. Bevenni be fogják, és ha olyan kaja van, ami nem darabos, akkor fognak neki adni. (már úgy darabos, hogy ki van számolva fejenként az dag) De reggel ha viszed kérdezz rá!
2012. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, ha előző munkanap 9ig nem szólok, hogy kérünk ebédet, akkor el kell vinnem ebéd előtt, mert nem kap semmit enni. Ez bölcsibe is így volt.
2012. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ovi függő és majd hétfőn kiderül.
2012. okt. 6. 09:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a rendszer, ilyenkor vinni kell neki ételhordóban ebédet, meg persze tízórait, uzsonnát.
2012. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtehetik hogy nem fogadják, hisz betegen van a gyerek, nemmszóltál hogy hètfőn megy, nincs neki kaja készítve, nincs bele számolva a létszámba!

Ez egy ilyen rendszer, szólni kell előző nap, mert akkor annyi gyerekre főznek, ahányan lesznek, úgy számolják az adagokat, a hozzávalókat!

Te is ha 4-én vagytok 4 combot veszel előző nap a boltban, reggel oda rakod sülni, de ha betoppan egy vendég annak már nem jut!

Na meg egy Oviba jár 120-150 gyerek, akiből 10-20 gyerek hiányzik, ha nem lenne ez a rendszer, és nem kéne szólni hogy ez meg ez nem jön, vagy jön, akkor nap mint nap több ezer forint hiánya lenne az Obivan!

2012. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kell előre szólni, hogy mikor megy a gyerek.

Le mondani le kell az ebédet nálunk is fél 9-ig, hogy másnaptól ne kapjon.

Viszont ha én lemondom az ebédet mondjuk keddtől péntekig, akkor következő hétfőn automatikusan kap, ha megy, hisz az nincs lemondva.

2012. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval nálunk előre meg kell mondani, hogy hány napot mondok le.
2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenhol van így(mármint,hogy azért is szólni kell,ha viszem)!Nálunk csak lemondani kell,azt is reggel 9-ig.Szerintem fognak neki enni adni.Biztos,hogy lesz olyan gyerkőc,akit hétfőn nem visznek be.De ettől függetlenül is biztos,hogy pár adaggal több étel van.
2012. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így vittem a gyerekem, mert hétvégén derült ki, hogy hétfőn mehet, és láss csodát, kapott kaját.

Én úgy gondolom, hogy irtó szegénynek kell lennie az ovinak (önkormányzatnak) ahhoz, hogy így ki legyen számolva az ebéd.

2012. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!