Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen típusú játékkonyhája...

Milyen típusú játékkonyhája van 2-3 év körüli gyerekednek?

Figyelt kérdés
Mennyit játszik vele és mennyibe került? Most is azt vennéd meg Neki?
2012. aug. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ilyen van, színben is:

[link]


A vaterán vettem kb. egy éve, 1200 Ft volt azt hiszem kiegészítők nélkül, és kissé leharcolt állapotban. Nem volt túl tiszta, és a matricák le voltak kopva róla. Alaposan lecsutakoltuk, ragasztottunk új matricákat, és gyönyörű lett (nem ennyire mint amit linkeltem), kiegészítőnk pedig volt hozzá rengeteg. Előtte egy micimackós konyhája volt a kisfiamnak, nagyon szerette, de az kicsi volt már neki (most 4 éves)

Ez elég nagy, mindkét oldala nyitható, pakolható (egyik sütő, másik hűtő), jó sok helyet elfoglal az előszobából.

Vaterán, Teszveszen lehet nagyon jókat kifogni, kiegészítőkkel, persze általában drágábban kel el, nekem akkor szerencsém volt vele. Kisfiam elég sokat játszik vele, minden nap. És igen, most is ezt venném neki. Ha kisebb helyen laknánk, akkor esetleg kevésbé széleset.

2012. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a kezecske:-)


Tényleg jól néz ki és nagyon olcsón tudtad megvenni.

2012. aug. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!