Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám türelmesebben...

Hogyan tudnám türelmesebben tölteni a várakozással teli időt?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk babát, de anyagi okok miatt csak év végén kezdünk próbálkozni. Én viszont úgy érzem nem tudok addig várni, nagyon türelmetlen vagyok. Szeretnék már most terhes lenni, úgy érzem soha nem jön el a december.
2008. máj. 10. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig csak szerelmeskedjetek :-) - úgy gyorsan telik majd az idő... szerintem ne ugorj bele semmibe. Mi lesz, ha NEM jön be a várt pénz?
2008. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várjatok. Ugyanis a babák nem jönnek csak úgy csettintésre. Lehet, hogy szerencsések vagytok és azonnal teherbe esel, de nagy a valószínűsége, hogy hónapokig próbálkozhattok, mint a legtöbben. Ne anyagi javak függvénye legyen a baba! Ha mindketten szeretnétek őt, nem jöhet rosszkor.
2008. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

még tíz évig fizetek lakáshitel kb 42000/hó a fizunk, 130/hó

van rezsi meg minden szar, mit gondolsz 37 évesen kéne szülnöm? akkor jár le a hitel. Frászt 9.hetet töltöm holnap és nagyon örülök! Nem akar jönni a baba akkor mi lesz?nekem két évig nem akart.Most jött és mi szeretjük. Próbáld megbeszélni a pároddal. Nem mindenki lesz terhes ha ránéznekaz utcán, van aki sokáig próbálkozik.

2008. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy látjátok jónak, hogy vártok, akkor várj csak. Szerintem is érdemes, hiszen az már nem nagy idő. Tudom, neked most nem úgy tűnik. Addig szerintem lendülj formába! Tornázz, készítsd fel a tested a terhességre, hozd formába a hasizmaidat, faragd le magadról a felesleges kilókat, hogy terhesen ne szedj magadra annyit, na meg hozd rendbe az otthonotokat (most nem arra gonolok, hogy vágj bele egy felújításba), pl. gondold át, mi hol lenne a legtökéletesebb helyen, suvickolj ki mindent úgy, hogy ragyogjon, ilyesmi. Ezekkel repül az idő.
2008. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem se váj mert kitudja mikorra jön ösze.látod mi 15 honapja psrobálk. eddig semmi.
2008. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy egy kisbabát nem szabad "ha majd több lesz a pénzünk" alapon tervezni. Már rég kihalt volna az emberiség. Mindig az jut eszembe, hogy nagyanyám egy bérelt tanyában a "semmire" szülte a három gyerekét, nagyapám napszámos volt... De boldogan várták anyuékat és soha eszükbe se jutott, hogy nincs rájuk pénz. Az én anyámék mamiéknál laktak egy szobában, mégis kellettem nekik. Aztán idővel az anyagiak is helyreálltak. És tényleg nem lehetsz biztos abban, hogy mennyi idő múlva fogansz meg. Lehet, hogy szerencsés leszel, mint én és elsőre összejön a baba, de lehet, hogy hosszú évek kellenek. Senki se tudhatja előre. Ne ezen múljon.
2008. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanabban a helyzetben voltam, mint Te. Elterveztük, hogy még ennek és ennek a prémiumnak meg kell lennie, plusz pár dolgot még meg kell venni és csak utána próbálkozunk. Nem tudom miért, de elkönyveltem magamban, hogy leteszem a gyógyszert és 9 hónap múlva jön a baba. Hát nem jött. 3 évig. Nagyon ritka, akinek elsőre összejön, nem ez az átlag. Decemberig dúrván fél év van, szerintem ennyi kell, hogy egy baba összejöjjön.
2008. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha szeretnétek babát, akkor hajrá! Mindig lesz olyan, ami még kellene, és amit szeretne az ember, de esetleg nem telik rá. Ha az alapvető dolgok megvannak, tető a fejetek felett, és nem haltok éhen, akkor nincs nagy gond. Mert tényleg nem mi döntjük el, hogy akkor most már jöhet a baba, hanem a baba, hogy jönni akar-e! Nekünk rögtön sikerült, és át sem merem érezni azt a keserűséget, amikor hosszú hónapokat, éveket kell várni rá, na az tényleg adna okot a türelmetlenségre!

Sok boldogságot Nektek!

37 hetes kismama

2008. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!