Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neked is engedélyt kell...

Neked is engedélyt kell kérned a férjedtől, ha fodrászhoz, kozmetikushoz szeretnél menni?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve. 29 éves vagyok, 7 éve férjnél, és konkrétan akkor mehetek el fodrászhoz, kozmetikushoz, ha a férjem jóvá hagyja. Különben kitör a botrány, ordibál, és szerinte ilyen felesleges dolgokra miért költök.

Februárban voltam utoljára levágatni a hajam :(.


2012. aug. 10. 10:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! Biztosan csinos lettél! Remélem, most már helyrejönnek nálatok a dolgok! Sok sikert :-)
2012. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez egy happiendes story volt :-)
2012. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

hát ilyenekre mint fodrász, kozmetikus biztos nem költenék. szerintem felesleges pénzkidobás. viszont nem kérünk engedélyt semmiért egymástól, hanem megbeszéljük, ha találkozni hívnak a haverjai akkor megyünk. nekem nincsenek közeli barátaim, csak pár volt osztálytárs. velük nem igazán találkozom. 1 évben egyszer ha találkozunk, vagy még ritkábban...


illetve ha valamelyikünk szeretne valamit, egy kis édesség néha, vagy könyv, megbeszéljük:) és ha nem fér bele akkor majd a következő hónapban.


engedélykérés.....ki van zárva! már nem anyámmal élek...


26/N

2013. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!