Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elhinnétek hogy valaki kétszer...

Elhinnétek hogy valaki kétszer is védekezés mellett lesz terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyik baba a szoptatás mellett szedhető tabletta mellett, másik pedig spirál elcsúszása-kicsúszása miatt. Ez létezik, hogy ennyire "peches legyen"?

2012. aug. 8. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Szia!


Ritka , de lehet. /Legalább megpróbálta....:)/

2012. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon termékeny lehet a csaj, elképzelhető.

Nekem egyik ismerősöm terhes tabi mellett a másik spirál mellett.

2012. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na de hogy így kétszer egymás után egy pár hónap különbséggel... Állítólag hiba nélkül használta (tehát bevette mindennap a gyógyszert).

Nagy véletlen kell legyen, nem?

2012. aug. 8. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Elképzelhető. Én régi típusú szoptatós tabletta mellett jöttem létre.
2012. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
bocsi de én nem hiszem el...szerintem hibázik a szori...de ez csak az én magán véleményem!
2012. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szoptatós tabi elég lutri, sokan esnek mellette teherbe. Spirál mellett meg már ikercsászárt is láttam. És tuti fent volt a spirál, mert műtét alatt szedték ki a nőből...

Nem mondom, hogy gyakori, de előfordulhat.

2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os Eü-s vagy esetleg? Tényleg csak érdekelne hogy ha rendesen használják beveszik időben a gyógyszert és évente ellenőrizték a spirált állítólag akkor mégis hogyan lehetséges vagyis hogy valóban lehetséges? Nekem is van babám, nem szeretnék többet akkor ezekben sem lehet megbízni 100%-san? Azért az elég aggasztó.

Sógornőmről van szó egyébként a szoptatás melletti babát elvetette és most gondolkoznak hogy elvetessék vagy megtartsák (spirál melletti babát) de 3.baba lenne és nem állnak fényesen.

2012. aug. 8. 15:43
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Félig vagyok eü-s, ha mondhatjuk így:D (Még tanulok)

Gyakorlaton voltam nőgyógyászaton, akkor volt az ikercsászáros eset.

Semmi sem 100%. Az a legdurvább, hogy még az elkötés sem!

És bizony a tabletta mellett sem csak akkor lehet teherbe esni, ha összevissza szedi vki.

Ez sajnos ilyen. A 100% megoldás az, ha vki nem szexel. Meg ha mondjuk nincs meg a méhe..de azon kívül semmi.

2012. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elhinném. Édesanyámnak 11 terhessége volt, ebből 3-at tudott kihordani, és mind a 3-an védekezés mellett fogantunk :D Én óvszer mellett, nagyobbik öcsém naptármódszer+megszakítás mellett, kisebbik öcsém spirál mellett... Szóval elképzelhető, teljes mértékben.
2012. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (én nem pontoztam le senkit mert mind hasznos volt számomra) Hát nem túl megnyugtató ez minden esetre hogy mindegy hogy védekezik az ember akkor is lehet rá esély hogy babás lesz:(
2012. aug. 8. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!