Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés...

Megszakításos védekezés mellett baba?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok azért csináljuk megszakítással mert ha véletlen becsúszna a baba nem lenne gond de még inkább várnánk vele félévet! 12 dpo-n vagyok elvileg feszül a hasam nagyon fel vagyok puffadva fáj a mellbimbóm mintha nőtt volna a mellem vagy legalábbis kicsi a melltartó. Szerintetek van babára esély?
2012. ápr. 5. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
mivel nem védekeztek, igen, van esély. (a megszakítás nem védekezési forma).
2012. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekunk is igy jott ossze, ugyhogy van ra esely, esedekes mensi korul csinalj tesztet ha nem jon meg.
2012. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogy már írták, mivel ez nem védekezés, így sanszos, hogy babás vagy! Ha nem jönne meg, tesztelj!
2012. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak meg fog jönni. Teszt, és kiderül.

Én sokáig igy védekeztem, de csak akkor lett baba - és mindkétszer első hónapban - amikor már tényleg igy sem "védekeztünk".

Én is azért vállaltam be ezt, mert nem lett volna gond, ha becsúszik egy gyerek :)

2012. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!