Tényleg szánalmas?

Figyelt kérdés

38. hétben járó kismama vagyok. Van már egy 4 éves fiunk. 21 évesen diplomáztam, 22 évesen szültem az első fiam, 23 évesen volt az esküvőnk és most, 26 évesen várjuk a második fiunkat. Nem élünk nagy lábon, saját házunk még nincs.

Ma összevitáztam a hugommal egy kis semmiségen, erre ő a fejemhez vágta, hogy szánalmas az életem.

Közben meg azt mondta ma, hogy milyen jó nekem, van egy kis autóm és vezetek. Aztán meg azt mondta, milyen jó, hogy van családom, várjuk a második babát.

Ő 24 éves, van diplomája, dolgozik, de párja nincs.



2012. júl. 20. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem féltékeny csak egyszerűen ő még nem érett meg a gyerekre, családra.

"hogy milyen jó nekem, van egy kis autóm és vezetek. Aztán meg azt mondta, milyen jó, hogy van családom, várjuk a második babát."

Ezzel pedig bocsánatot akart kérni csak nem tudta, hogy mondja el, mert tényleg hülyeség amit mondott

2012. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ezzel csak az a baj, hogy a vita előtt mondta ezeket, a vita óta nem beszél velem.

Oké, hogy nem érett a családra és életünk teljesen más korszakát éljük. Viszont én úgy gondolom, tiszteletben kell tartani a másik döntéseit és életét.

2012. júl. 21. 05:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem 2 b.nom szakitotta meg a kapcsolatot egyik naprol a masikra mikor mar biztosra vettek, hogy terhes vagyok es nott a pocak. Az egyik evek ota probalkozik teherbeesni, a masik evekig azt mondta o nem akar egyereket mire eljott a megfelelo pasi(a ferje) az eletebe akkorra meg keso volt a sok stressz kinyirta a dolgokat a testeben. Szerintem is feltekeny a hugod. Igy adja le a faradt gozt sajnos. Mindenki maskent dolgozza fel a nem letezo "veszteseget". Mikor az elso Babamat elvesztettem egy ismerosom akkor esett teherbe aztan egy masik es igy tovabb. Volt aki nem merte megmondani, volt aki kerek-perec megmondta, hogy mi a dorges. Vesztesnek ereztem magam legbelul. Orultem nekik, nem ereztem azt hogy ha nekik igen akkor nekem miert nem? Inkabb azt ereztem, hogy semmire sem vagyok jo. Aztn eljott az en idom is...mindenki maskent dolgozza fel az ilyesmit. Annak akinek nincs nehez latni azt, hogy a masiknak van sokszor - ez persze fugg az illeto szemelyisegetol is.

A 2 b.no soha nem latta a kisfiamat. Nekem ez nagyon fajt. De mar tul vagyok rajta.

2012. júl. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért a húgod még csak 24 éves, mért lenne késő a gyerekneveléshez, vagy bármihez.

Összevesztetek és ő ezt vágta a fejedhez, mert tudta, hogy ezzel tud megbántani. De szerintem nem gondolta komolyan.

2012. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy ő mit szeretne elérni az életben. De minden alkalommal, ha találkozunk, összeveszünk, mert megharagszik, ha őszinte vagyok vele, ha meg nem mondom meg a véleményem, ugyancsak megharagszik.

És akkor ilyeneket meg hasonlókat mond. Igen, engem ezzel tud megbántani, mert nekem a családom a legfontosabb.

2012. júl. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!