Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem vagyok én egy kicsit...

Nem vagyok én egy kicsit szánalmas?

Figyelt kérdés

14L vagyok. Nem szeretem az iskolámat, nem érzem jól magam az osztálytársaimmal. Csak az a tény éltet, hogy abba a gimibe fogok menni néhány hónapon belül, amelyikbe szerettem volna. Az ottani életemről álmodozgatok, ide menekülök. Szinte már egy álomvilágban élek. Egyetlen rendes barátnőm van vele ritkán találkozok. A hosszú szünetben se csináltam semmit, csak anyukámmal voltam, a barátnőmmel egy kicsit, meg egyedül bejárok a városba. És mindig ez van, nem hív el senki sehová és mindig egyedül megyek vásárolni, pénz híján nézelődni, flangálni a városban. És suliban nem vagyok olyan magabiztos mert nagyon senkivel sem vagyok jóban, de sulin kívül nagoyn is az vagyok, és a városba is úgy megyek hogy ha kívülről látnám magam akkor tökre mást gondolnék magamról. Nem ez a tipikus "senkivel sem beszélek" csaj vagyok: [link]


Csak egyszerűen az osztályomban nem találom a helyem és unom őket. Unom a fiúk gyerekes szánalmas beszólásait/viccet és a lányok értelmetlen csacsogását... életre vágyok! Szeretnék "bandázni", ide-ode császkálni de társaságban, szeretnék fiúzni, kicsit kitörni már az unalmas és szürke hétköznapokból... Egyfolytába a gimis elképzelt életembe menekülök...

De hétvégenként senki se hív sehová, senki se szagol felém hogy vagyok, nem érdeklem őket. Anyukámmal megyek fagyizni, biciklizni és ennyi... Nem azt kérdezem hogy gáz-e hogy anyukámmal járok ide-oda mert az nem gáz, csak ez az egész helyzet... vagy normális ez? Úgy érzem amint elmegyek innen (az általánosból) kb. megszületik Vénusz... valami új bolygó jön létre, valami nagyon rendkívüli..


2012. márc. 18. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy új világ nem lesz, de amit leírtál, annál csak jobb következik. Nekem életem legszebb évei között vannak a gimis évek. Általánosban nagyon visszahúzódó voltam, egyetlenegy barátom volt csak - bár vele még ma is rendszeresen tartjuk a kapcsolatot:) Aztán gimi: új emberek, tiszta lap. Tudatosan próbáltam nyitottabb lenni. Bejött, nagyon jó kis társaság lettünk 10-en körülbelül az osztályban, azóta is összejárunk. Pedig soha nem voltam, és azóta sem vagyok az a típusú ember, aki a társaság közepe. Kerülöm a felesleges exhibicionizmust, de nem szeretek némán ülni sem egy beszélgetés közepén:) Így állj Te is hozzá, jó lesz az a gimi;) Arra vonatozóan, hogy addig hogy bírd ki, már kevesebb tanáccsal szolgálhatok: olvass, sétálás is oké, fagyizás, hátha odatelepszik egy padra melléd valami jó fej korodbeli társaság. Bekapcsolódhatsz a beszélgetésükbe.
2012. márc. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak én olyan exhibicionista és extrovertált vagyok..:)
2012. márc. 18. 01:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas nem, csak nagy álmodozó.
2012. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit barátkozni, és pénzt félre tenni. :) egyél nyíltabb, beszélgess bátran másokkal, nem fognak megenni. ;) Nem vagy szánalmas, én sem igazán voltam oda az o.társaimért általánosban:D Most viszont rengeteg barátom van, akiket meg nem bírtam, nem tartom velük a kapcsolatot. Néha ha látom őket egy sziát oda nyögök, vagy picit beszélünk de megvan a saját kis életünk. És ne csak arra várj hogy téged hívjanak valahova, hanem te is bátran hívj el TÖBB!! embert nézelődni, baromkodni. :) :P Nem kell sok pénz, jó kis társaság és ennyi. :) Esetleg mennyetek át egymáshoz ott aludni, töltsetek le egy jó kis filmet.

17L

2012. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legyél*
2012. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élni jó , csak felébredni szívás! Nekem is a legszebb éveim között vannak a gimis évek, tudatosan illeszkedtem be, kerestem a megfelelő emberkéket. Aztán 4-en összebarátkoztunk 10-be, megismerkedtem az ő ismerőseikkel is, akik szintén a barátaim lettek. Az első mondatot azért írtam le, mert olyan voltam én is mint te kb.. egy saját, elképzelt világban éltem, aztán jött a szilveszter, egy nagy buli, az első szerelem... depis lettem, öngyilkos akartam lenni mert nem úgy sikerültek a dolgok , ahogy én elterveztem. A barátaim mentették meg az életem, ők segítettek nekem ezalatt a pár hónap alatt. Most már minden jó és szép, igyekszem kihasználni ezt a 2 hónapot.. :)
2012. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, olyan vagy mint én voltam. Ezt még ki kell bírni, nincs mese. Gimi már teljesen új világ. Itt már majdnem mindenki érettebb. Néhány hülye mindenhol van, de az már semmi az általánoshoz képest.
2012. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az osztályomban nincs nagyon kit hívnom el... A fiúk éretlenek arra hogy baráti viszonyt létesítsek velük, jár a pofájuk meg baromkodnak aztán igazából semmi nincs velük, szánalmasak, gyerekesek...


A lányokból 4 nem jöhet szóba mert 2 nyávogós rib*nc a másik kettő szintén az csak ők nem a sulin belül hanem a sulin kívül azok, nagoyn nem az én társaságom de azért néha elcsevegünk de ennyi.

maradt 8 lány, ebből 1 lány fogyatékos, 3 elég csendes és visszahúzódó ha hazafele megyünk akkor erőltetett bájcsevegés van de nem az én világom, a maradék 4 lánnyal jóban vagyok, egyik régen legjobb barátnőm volt, most le se sz*r, neki a legjobb barátnőjével jóban vagyok de ő sose keres, nem kíváncsi rám, maradék 2 lányból egyikkel csak hülyéskedünk de nem igazán vesz emberszámba, vele régen sokat veszekedtünk, rivalizáltunk, a másikuk pedig aranyos, kedves, de nincs közös témánk..és ennyi..

2012. márc. 18. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyeltalán nem vagy szánalmas.(:

Keress a sulin kívül barátokat,vagy az évfolyamodból!

ha gondolod írhatsz privit.:)

14/l.

2012. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám! :(
2012. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!