Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 5 nap láz nem sok az egy kicsit?

5 nap láz nem sok az egy kicsit?

Figyelt kérdés
3 éves,szombaton kezdődött a láz 39,6 volt 3 napig,amivel tudtam csillapítottam,de nem ment le,csak fél órára 38,6 ig.aztán megint fel,Hétfőn doki megnézte,influenza,kicsit piros a torka,de semmi genny.néha hány,és megy a hasa,a láza tegnap egész napra elmúlt de este még felmegy neki,ennyi ideig még a panadolt se adhatom neki.volt valakinek akinek ilyen sokig volt lázas a gyereke?
2012. márc. 7. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én gyerkőceimnél max.3 napig tartott a lázas állapot!

Vidd vissza dokihoz és mondd,hogy nem javul az állapota!

2012. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is soknak tűnik. Az én gyerekemnek 2 napig volt magas láza, a harmadikon csak estére ment fel, aztán az 5. napon már a hőemelkedés is megszűnt. Én felnőtt fejjel ugyanígy voltam. Én is visszavinném.
2012. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem vitted vidd vissza az orvoshoz! A lázát csak hűtőfürdővel tudod levinni: testhőmérsékletű víz a kádba, bele a gyereket, és fokozatosan engedni, keverni a hideg vizet.Ha magas a láza, még jól is esik neki. Merüljön el a vízben, csak a feje legyen víz felett. Így kell maradniamíg jól esik, de legalább 10 percig. Fontos, hogy ki ne száradjon, igyon sok folyadékot! Jobbulást!
2012. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,már elmúlt.sokáig csütörtökig volt nagyon magas láza,nem vittem vissza,de hívtam a dokit,ő azt mondta sajnos ez a vírus most ezt produkálja ha más tünet nincs hűtőfürdő,borogatás,kúp és szirup egyben.Sajnos a fürdő is csak 39.5 re vitte le kb fél órára,ma már jol van,kicsit köhög de eleven és ennél jobb nincs.:)
2012. márc. 9. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy jobban van.
2012. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!