Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem vagyok én egy kicsit...

Nem vagyok én egy kicsit szánalmas?

Figyelt kérdés

14L vagyok. Nem szeretem az iskolámat, nem érzem jól magam az osztálytársaimmal. Csak az a tény éltet, hogy abba a gimibe fogok menni néhány hónapon belül, amelyikbe szerettem volna. Az ottani életemről álmodozgatok, ide menekülök. Szinte már egy álomvilágban élek. Egyetlen rendes barátnőm van vele ritkán találkozok. A hosszú szünetben se csináltam semmit, csak anyukámmal voltam, a barátnőmmel egy kicsit, meg egyedül bejárok a városba. És mindig ez van, nem hív el senki sehová és mindig egyedül megyek vásárolni, pénz híján nézelődni, flangálni a városban. És suliban nem vagyok olyan magabiztos mert nagyon senkivel sem vagyok jóban, de sulin kívül nagoyn is az vagyok, és a városba is úgy megyek hogy ha kívülről látnám magam akkor tökre mást gondolnék magamról. Nem ez a tipikus "senkivel sem beszélek" csaj vagyok: [link]


Csak egyszerűen az osztályomban nem találom a helyem és unom őket. Unom a fiúk gyerekes szánalmas beszólásait/viccet és a lányok értelmetlen csacsogását... életre vágyok! Szeretnék "bandázni", ide-ode császkálni de társaságban, szeretnék fiúzni, kicsit kitörni már az unalmas és szürke hétköznapokból... Egyfolytába a gimis elképzelt életembe menekülök...

De hétvégenként senki se hív sehová, senki se szagol felém hogy vagyok, nem érdeklem őket. Anyukámmal megyek fagyizni, biciklizni és ennyi... Nem azt kérdezem hogy gáz-e hogy anyukámmal járok ide-oda mert az nem gáz, csak ez az egész helyzet... vagy normális ez? Úgy érzem amint elmegyek innen (az általánosból) kb. megszületik Vénusz... valami új bolygó jön létre, valami nagyon rendkívüli..


2012. márc. 18. 00:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Általános iskolában nekem sok ember volt a közelemben, hívtak is el, de nem mentem, mert gyerekesek voltak. Iskola után én a bátyám haverjaival vagy anyu barátnőivel voltam el. Abban reménykedtem talán közép iskola más lesz. Az is lett... Ott volt egy ismerősöm aki már végzős volt így egyből a menő kasztba számítottam, viszont ki nem állhatom a cicababákat, buták, értetlenek. Kerültem őket, viszont szerelmes is lettem közben, persze mint kiderült értelmes és népszerű, idősebb srácba. Jártunk is, még inkább megnőtt a népszerűségem. Művészfajta vagyok, álmodozó, szeretek mindent tudni és szeretem az embereket, szeretek a társaság magja lenni humorommal és eszemmel. Nos, ez a fiú is ilyen volt sőt a barátai is. Mivel egészen addig csak egy lányt tartottam értelmesnek és ő lett a legjobb barátnőm, így bekerültem a srác társaságába, és elkezdtünk bandázni. Ott viszont mindenkit nagyon kedveltem. A sráccal szakítottunk, jött a depresszió és a kiborulás. A barátai nagyon kis része maradt meg nekem is. Viszont elkezdtem ismerkedni másokkal. Négy bandám lett, felváltva voltam velük viszont egyáltalán nem érdekeltek. Viszont én csalódott, dühös voltam és tombolni akartam, így rendszeresen piáltunk,stb... na azután beleuntam, kiderült még ráadásul az is, hogy nem tanulhatok annak ami akarok lenni, hiába vettek fel, mert nem töltöm be a 18-at mire végzek és leálltam mindennel. Az embereket otthagytam, iskolát is és kiköltöztem külföldre. Hosszú sztori, a lényege összeszedtem magamat és kint a felnőtt világban olyan embereket gyűjtöttem magam köré akik valóban érdekelnek. Persze bennem maradt a bárkivel, bármikor összetudok ismerkedni "képességem". Így sok emberrel jóban vagyok, viszont bármikor nemet mondok nekik. A barátaim viszont igazi barátok. Örülök neki, hogy sok mindent megtapasztalhattam, de annak is, hogy válogatós vagyok barátok terén. Inkább, mint sok "felesleges" emberrel vegyem körül magam. 22 éves nő vagyok.
2012. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!