Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok az alábbi nevekhez?

Mit szóltok az alábbi nevekhez?

Figyelt kérdés

Már van egy Barnabásom és egy Blankám (ikrek).

A vezetéknevünk: Benedek

Fiúnevek közül tetszik a Bulcsú, a Bence és a Balázs.

Lánynevek közül tetszik a Berta,a Bernadett, a Bíborka, a Boglárka és a Boróka.

Majdnem biztos, hogy kislány lesz. Nem a válaszok alapján döntjük el a nevét, de érdekelnek a vélemények.

Férjem nagy kedvence a Bulcsú, a Berta és Bíborka, nekem pedig az összes tetszik. Mit szóltok hozzájuk?


2012. júl. 19. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Minden név jó, csak ne B-vel kezdődjön!!!!
2012. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért erőltetitek ennyire a B-betűt? :D

Szerintem a Berta túl ódivatú. A Boglárka a legszebb ezek közül.A fiúnevek közül nekem a Bence személyes kedvencem.

Szóval,ha már lehet,akkor a Bencére és a Boglárkára "voksolok",nekem ezekről a nevekről mindig életrevaló,vidám kis lurkók jutnak eszembe,akárhányszor hallom őket!

2012. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Bertára egy szavazat.


Nekem tetszik, hogy BB :)

2012. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A Blanka nagy kedvencem volt, és mivel ikrek lettek szerettük volna ha a nevük is mutatná egy kicsit, ezért kezdődik mind a két név b-vel. Utána viszont már megtetszett, hogy a vezetéknév és a keresztnév alliterál. Ezért szeretnénk, hogy a kicsi neve is b-vel kezdődjön.
2012. júl. 19. 18:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Boglárka.


nézd azt, h a Benedekhez is passzoljon hangzásilag. "Benedek Berta" sztem túl be-be..

2012. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán Bíborka és Bulcsú
2012. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

(előző vok) fiúnak inkább Botond lenne jó.

Benedek Botond. ez így szép.

2012. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel meg a Boglárkával túl hosszú: vezetéknév is 3 szótag, keresztnév is... Igaz, mindenre kell gondolni
2012. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Borókára szavazok:)
2012. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Bence lenne kedvencem, de Benedekkel rengeteg E lenne benne :) Így a vezetéknévvel inkább a Balázs tetszik.

A lánynevek közül a Bíborka, Boglárka és Boróka is jól hangzik a vezetéknévvel és ezek a nevek, ill. becenevei is tetszenek.

2012. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!