Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ilyen anya a környezetetek...

Van ilyen anya a környezetetekben?

Figyelt kérdés
A párom nővére nem foglalkozik már a 3 éves lányával, sőt azt tervezi, hogy egy szomszédos városba költözik albérletbe (fél órás útról van szó) és a gyereket az apjára hagyja, hogy ő tudjon bulizni...:S Nagyon megdöbbentő ez nekem, mert bár még nincs gyerekem, de mindig azt hittem (azt láttam), hogy egy anyának a gyereke az élete és hamarabb végezne magával, mintsem, hogy elszakítsák tőle. Vagy ez mostanában az új módi? Én teljesen értetlenül állok a dolog előtt!:S
2012. júl. 14. 14:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet annyival elintézni, hogy "vannak ilyen nők, még ha ritkán is", mert ahogy leírod, itt valami nagyon éles váltás volt, itt valaminek történnie kellett. Biztos vagyok benne, hogy valami mentális problémája lehet ennek a nőnek, főleg ilyen tünetek mellett, hogy 30 kilót fogyott, meg hogy korábban egyáltalán nem így állt a dolgokhoz. Mert azt aláírom, vannak olyan nők, akik szülnek, aztán rájönnek, hogy ez nem volt jó döntés, és mennek jobbra balra, de az nem így szokott kinézni. Itt biztos történt valami, amiről nem tudunk.
2012. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Egy apa teljesen máshogy viszonyul a gyerekéhez.

Az anya, az igazi "anyatigris". Mi kicsit bekattanunk, mikor megszületik a gyerekünk.

Bár már nagyon szerettem volna babát, de sosem gondoltam, hogy ennyire "pitbull" leszek, ha a gyerekeimről van szó.


Sosem fogom megérteni az általad említett "anyát". Írtad, hogy fogyott 30 kilót, ez még valami agyban bekövetkező változástól is lehet. Ami nekem furcsa, de ez van.


És hiába pontoztátok le azt a válaszolót, aki azt írta, hogy job az anyja nélkül a gyereknek. De higyjétek el, ha apuka és esetleg nagyszülők mellette vannak, inkább nem kell egy ilyen anya!!!

Pláne, ha apuka esetleg talál egy rendes, kedves anyatípus nőt, aki szeretettel fogja nevelni a kislányt...

2012. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11-es: ugyanezt írtam:-) valami agyi probléma van a nőnél...
2012. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy azért fogyott ennyit, mert kemény fogyókúrába kezdett, mindig számolta a kalóriákat, sokat tornázott. Onnantól változott meg, amikor is az első pasi megfordult utána az utcán... Elvileg tiniként is ilyen volt, csak a férje mellett lenyugodott, de úgy látszik ez csak átmeneti állapot volt.:(
2012. júl. 14. 16:06
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát akkor megoldódott minden.

Erre nekem egy szavam van, de nem baj, ha nem írom le, ugye?

2012. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
Fogyott 30 kilót és úgy viselkedett, mint aki bekattant? Depressziós lett. Apukának észre kellett volna vennie és segíteni neki...
2012. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

15. válaszoló Szerintem kimondatlanul is egyre gondolunk!:)


16. válaszoló Szó sincs depresszióról, egyszerűen csak felelőtlen és bulizni/élni akar és ennek mindent alárendel, még a saját gyerekét is!

2012. júl. 15. 06:55
 18/28 anonim ***** válasza:

Mert te szakképzett pszichológus vagy pszichiáter vagy?

Képzeld, én voltam depressziós. Elég sokáig kezeltek vele. És engem sem érdekelt abban az időszakban a gyerekem, pedig imádom, az életem adnám érte.

2012. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Képzeld nem vagyok szakképzett pszichológus, sem pszichiáter, viszont szerintem te sem vagy az. De még ha az lennél sem lehetne ennyiből megállapítani, hogy egy ember depressziós-e. Nekem is volt depressziós a családomban (édesanyám és ő sem foglalkozott velünk) és én látom azt is, hogy hogy viselkedik sógornőm, úgyhogy engedtessék meg nekem, hogy én hamarabb vonjak le ilyen jellegű következtetéseket, mint te!


Az ő viselkedésének köze nincs a depresszióhoz, egyszerűen csak szarik arra, hogy mi lesz, a lényeg, hogy az ő segge körbe legyen nyalva (már elnézést a kifejezésért). A férje szerzett neki munkát, vett neki kocsit és érdekes máris jobb kedve van. Egy depressziós ember nem hiszem, hogy ennyitől meggyógyulna...

2012. júl. 15. 10:41
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
Na, akkor most örülsz, hogy kibeszélhetted a sógornődet? A környezetedben ehhez nem akadt partner, ezért kellettünk hozzá mi?
2012. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!